ASUS ROG STRIX G513IH-HN002 inceleme

Dürüst olayım, şu laptop yemin ederim almak istediğim model. Çok istiyorum almak ama imkan yok. İçimde kaldı resmen.

Hayırlı olsun. O laptopu kullanıyorsanız kusurları çıkarsa görmezden gelin.

Merhaba bende yeni aldım PC bununla birlikte.
Dell Gaming G15 5511 Intel Core i7 11800h 16 GB 512 GB SSD NVIDIA RTX3050 Ti 15.6" FHD aldım.
Çizim ve tasarım programları çalıştıracağımız için Dell de yoğunlaştım ancak ASUS'u daha çok beğendim 120 Hz vs 144 Hz çok fark olmaz diyordum ASUS daha seri geldi 8 GB RAM ve daha düşük ekran kartı olması çok da önemli değil çizim programlarında pek işimize yaramıyor ekstrem video editleri yapmıyoruz. Sürekli indirim kovalayan biri olarak 27-11-2021 de bende şansa indirimin son anında 8999'dan 600 TL indirim ile 8299 aldım. Şanslı biriyim sanırım.

RAM arttırımı yaptınız mı acaba? Yaptıysanız değerleri ne kadar değişti diye sormak istedim.

Ben aldım ve memnunum.
Merhabalar ben bu laptopu 3 ay önce Vatandan aldım ve bazı şikayetlerim var.
1-ekranı kaptı açan menteşeler gıcırdıyor.
2-bilgisyar açıldığı zaman ROG tuşu ve mod değiştirme tuşu açılmıyor birkaç dk bekledikten sonra çalışıyor.
3-bazen video izlemek, internette gezinirken aniden donuyor ancak kapatma tuşuna basılı tutuğum zaman açılıyor.
4-genel olarak ekranın arka tarafında elimi gezdirdiğim zaman bir titreşim alıyorum.
4- sadece internette dolaşırken CPU bir anda 65 dereceyi görüyor.
6-geri tuşu yani silme tuşu diğer tuşlardan ayrı tuhaf gıcırtı sesi çıkarıyor.
7- dokunmatik yüzeyin sol tarafı sağ tarafına göre yamuk.
Sizce garantiye göndermeli miyim çünkü bazen bozuk gelebiliyormuş internetten okuduğum kadarı ile ya da kullanıcı hatası deyip para istiyorlarmış sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Valla hocam yazdıklarından bir tek 3 numaralı olanını yaşadım o da bir iki kere oldu sonra hiç olmadı. Yani anlattığın kadarıyla alette bir sıkıntı var ama başkaları da yazsın.

Benim de bir sorunum var dün armoury crate'i güncelledim programı açmaya çalıştığımda penceresi açılır açılmaz programdan çıkıyor. Güncellemeden önce böyle bir problemim yoktu var mı aynı şeyi yaşayan.

Sizce garantiye göndermeli miyim nasıl yapabilirim?

arkadaşlar selamunaleykum bende bu laptoptan aldım alalı 2 ay oldu bazı tuşları kırıldı f ve m tuşları kırıldı tuşlarını nasıl bulabilirim lütfen acil yardım edermisiniz garantiye de göndermek istemiyorum sizden haber bekliyorum
bendekide bundan malisef 2 tuşu kırıldı garantiyede göndermek istemiyorum ne yapabilririm
selamunaleykum bende bundan aldım 2 ay önce malisef 2 tane tuşu kırıldı f ve m tuşları ne yapabilirim nasıl bir yol izlemeliyim servisi aradım 900 tl gibi bir fiyat çıkarttılar birde ellerinde yokmuş klavyenin gelmesi 2 ayı bulabilirmiş lütfen nasıl bir çözüm bulabilirim bilgisyarcı abi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…