ASUS ROG STRIX G513IH-HN002 vs ASUS TUF Dash F15

1Mobile2gam3

Hectopat
Görsellerdeki laptoplardan hangisi alınır sizce? ASUS TUF soğutma bakımından kronik sorunlu diye duymuştum. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

20210810_113517.jpg

Screenshot_20210807-154001_Hepsiburada.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Görsellerdeki laptoplardan hangisi alınır sizce? ASUS TUF soğutma bakımından kronik sorunlu diye duymuştum. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1140298

Eki Görüntüle 1140299
Hocam Allah senden razı olsun. Ben de aynı Laptopları almayı düşünüyordum. Gelecekteki konumu açtınız. 😄🥰
İşlemciye dayalı kullanacaksanız ASUS ROG, ekran kartına dayalı kullanacaksanız ASUS TUF diyorum.
Hocam ayrıca Asus Tuf modelinin ısınma sorunu 19 kasalarda kalmamış mıydı?

ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 sahibiyim. Eğer azıcık beklersen şu an 12000TL ama 3-4 gün önce 9700 arasıydı. Ben 9000'e aldım ve ofis laptoplu bana çok üst düzey geldi. Isınma ve performans ile alakalı şu ana kadar sıfır sıkıntım var. Game Pass'te her istediğim şeyi indirip baktım hiç sıkıntı yok. Sadece komik gelen şey düşük grafikten daha fazla performans veriyor yüksek üstü grafik ayarları:D Alalı 1 ay 1 gün oldu.

Sizin daha çok ne için kullanacağınıza bağlı. Geçtiğimiz günlerde ben de bu tarz bir ikilemdeydim. Örneğin ben yazılım ağırlıklı fakat gerektiğinde de CS,valo oynatacak bir laptop olsun istedim. TUF yerine ROG'u tercih ettim ayrıca da kalite olarak üst segment bir laptop diye biliyorum.

ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 sahibiyim. Eğer azıcık beklersen şu an 12000TL ama 3-4 gün önce 9700 arasıydı. Ben 9000'e aldım ve ofis laptoplu bana çok üst düzey geldi. Isınma ve performans ile alakalı şu ana kadar sıfır sıkıntım var. Game Pass'te her istediğim şeyi indirip baktım hiç sıkıntı yok. Sadece komik gelen şey düşük grafikten daha fazla performans veriyor yüksek üstü grafik ayarları:D Alalı 1 ay 1 gün oldu.
Ekranı oyunda ve filmde yeterli geliyor mu?

Geri
Yukarı