ASUS ROG STRIX G513QC-HN031 MUX Switch var mı?

Hocam sizi belki uraştırıyorum meşgul ediyorum ama teknoloji konusunda ki cahillime verin.Benim eski laptopum samsung np350v5c,harici ekran kartı ise hd7670mdi.Oyunlarda aktif edemiyordum,yazılım sorunu yaşıyordum falan.Bunda aynı sorunlarım yaşarmıyım.Oyunlara girdiğim zaman harici ekran kartı otomatik aktif olur mu?
Yaşamazsınız hocam. Siz bu laptobu alın gereken ayarlamaları beraber yaparız yardımcı olurum size.

Aşağıda ki görseldeki laptop da MUX Switch var mıdır? Sürekli okuyorum sanki önemli bir şey gibi, ne işe yarar FPS falan mı?

Eki Görüntüle 1146281

Artırıyor?

Şu videoda yabancı birisi ASUS'un iGPU sunu kapatıyor. 35. dk.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aşağıda ki görseldeki laptop da MUX Switch var mıdır? Sürekli okuyorum sanki önemli bir şey gibi, ne işe yarar FPS falan mı?

Eki Görüntüle 1146281

Artırıyor?
bu bilgisayarı aldım evet mux switch var

1632559134120.png

Son düzenleme:
Şu videoda yabancı birisi ASUS'un iGPU sunu kapatıyor. 35. dk.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu bilgisayarı aldım evet MUX Switch var

Eki Görüntüle 1173149

Hocam MUX değil O, siz harici GPU'yu kapatıyorsunuz. Bizim istediğimiz şeyin tam tersi. Bakın iGPU modu açıkken aygıt yöneticisine bakın 3050 gözüküyor mu?

Hocam MUX değil O, siz harici GPU'yu kapatıyorsunuz. Bizim istediğimiz şeyin tam tersi. Bakın iGPU modu açıkken aygıt yöneticisine bakın 3050 gözüküyor mu?

Hayır görünmüyor. IGPU'yu kapatınca " 0" a 3050 geliyor diğer türlü 0'a AMD grapic geliyor. Test yaptım pubde 25 pfs artıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı