ASUS ROG STRIX G513QM-HN081 alınır mı?

Valla hocam bu fiyatta ben de düzgün panelli bir ürün arıyorum.
Hocam paneli öyle "kötünün kötüsü, berbat" bir panel değil. Sadece daha önce kaliteli bir Android telefon ekranı veya kaliteli bir monitör kullandıysanız, ne bileyim DCI-P3 %100 renk gamı gibi mesela, farkı ancak öyle hissedersiniz.

250 nit ekran parlaklığı, evet biraz yetersiz açıkçası. Ancak ben zaten ışıklı bir ortamda kullanmadığım için bazen maksimum seviyede çok parlak gelip rahatsız ettiği bile oluyor.

Şuan için özellik bilgisine sahip değilim buradaki arkadaşlar daha iyi bilir ama legionun 3060 ekran kartlı serisinde panel çok daha iyi olabilir. Bir araştırın isterseniz. Şuan için yurtdışı internet sitelerinde 1500€ fiyat bandında. Redditdeki söylentilere göre bu seriler Türkiye'de martın ortasında satışa çıkacağı yönünde. Ayrıca bu ürünün Türkiye fiyatı ne olur şuan muallak.

Legion 5'i ölü pixel ve fan sesinden iade ettim hocam Lenovo'ya sıcak bakamıyorum.

hocam lenovo gelirse en az 17-18 bin olcağını düşünüyorum ozaten şuanda legion 5 17.3 15000tl bence alcak arkadaşlar çok uzatmasın sabah bir bakarız dolar 9 olmuş nolcağı hiç belli değil

Legion 5'i ölü pixel ve fan sesinden iade ettim hocam Lenovo'ya sıcak bakamıyorum.
Sizinle aynı sorunu yaşayan çok insan gördüm haklısınız.

hocam lenovo gelirse en az 17-18 bin olcağını düşünüyorum ozaten şuanda legion 5 17.3 15000tl bence alcak arkadaşlar çok uzatmasın sabah bir bakarız dolar 9 olmuş nolcağı hiç belli değil
Zaten bana çok vaktimiz kalmadı gibi geliyor dediğin gibi bide bakmışız dolar euro uçmuş. Son çırpınışları az kaldı. Ben 9'a razıyım

Benim Asus geldi şimdi ama bir türlü usb den Windows 10 kuramadım. USB den boot yapmıyor, tek ssd gözüküyor. Hocalarımdan rica ediyorum yardım için

Ben senin kişiliğine insanlığına bir laf etmedim, daha da bir şey demeyi uygun görmüyorum. Cevabım aşağıdadır, selametle, hayırlı ramazanlar.

Eki Görüntüle 1000451
Hocam dedektif gibisiniz .
Hocam aslında bu şunu ispatlamış oluyor; kendiniz araştırıp bu yorumu yaptığınızdan bahsetmiştiniz, ancak görünen o ki yaptığınız araştırma bir başkasının "arkası dayanağı olmayan" kuruntularını kopyalamanın önüne geçememiş. Bu da size olan güvenimizi "sarsabilir". Böyle her gördüğümüz arkası olmayan mesaj ve söylentileri kopyalarsak insanlar elbette size olan inancı kırılır...
Çok teşekkür ederim hocam, yakında ROG serisi için bilgilendirici rehberler yayınlamaya başlayacağım (inşAllah). Sizi de etiketlerim, herkes faydalanabilsin diye.
Evet hocam boşta çok rahat 40 derece görebiliyoruz. Fanların sessizliği zaten çoğu kişi tarafından biliniyor. Kasa sağlamlığını da @WatBranchi için "teyit" ettiniz, çok teşekkür ederim .
Hocam neden insanların size tepki verdiğini yukarıda açıkladım. Sizin o "kopyala + yapıştır" yaptığınız mesajın 3'te 1'i haklı, 3'te 1'i kullanıcıdan kullanıcıya değişir, 3'te 1'i de yalan-yanlış bilgiler içeriyordu. Siz de hiç "canlı" olarak bu cihazı incelemeden bu yorumu yaparsanız olacağı bu maalesef...
Hocam bu fiyatta ve bu donanım özelliklerine sahip aynı zamanda yüksek panel kalitesine sahip olmasını istiyorsanız fiyatı yükseltmek zorundasınız maalesef ki.
Teşekkür hocam yorumunuz için .
Hocam sizi şöyle konumuza alalım, arkadaşlar orada detaylı bilgi verirler size :

2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Çok teşekkür ederim hocam, yakında ROG serisi için bilgilendirici rehberler yayınlamaya başlayacağım (inşAllah). Sizi de etiketlerim, herkes faydalanabilsin diye.
Bana da bir kıyak yapıp yardımcı olsan çok sevineceğim hocam

Hocam Lenovo gelirse en az 17-18 bin olacağını düşünüyorum, o zaten şu anda Legion 5 17.3 15000TL. Bence alacak arkadaşlar çok uzatmasın, sabah bir bakarız dolar 9 olmuş. Ne olacağı hiç belli değil.
Link atabilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…