ASUS ROG STRIX G513QM-HN081 alınır mı?

Buyurun hocam söyleyin sorununuzu bende rehbere ekleyeyim çözümünü (biliyorsam tabii ki 😇).
Hocam benim makina da geldi ama bir türlü Windows kuramadım. USB flash takıyorum bios da gözükmüyor. Windows mevcut olmayan USB flash takıyorum gözüküyor, acaba USB flash mı bozuk?

Hocam benim makine da geldi ama bir türlü Windows kuramadım. USB flash takıyorum bios da gözükmüyor. Windows mevcut olmayan USB flash takıyorum gözüküyor, acaba USB flash mı bozuk?
Ekleyeceğim hocam 😇. Bu sorunu yaşayan bir kaç kişi daha görmüştüm, onlarda faydalanır hem.
Bu fiyatta alınmaz, çok mantıksız bence.
Katılıyorum. İçinde 90W RTX 2060 var - normalde 115W olması gerekir - ve fiyatı da bu özelliklerine göre pahalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bu bilgisayarın 2K versiyonu bunda gayet normal acaba oyunlarda mı bir problem var çünkü bir arkadaş Cyberpunk'da çok iyi FPS aldım demişti acaba oyunlarda 30 serisi ekran kartlarıyla ilgili yazılımsal bir problem olabilir mi?

Hayırrr olamaz olamaz. 2K performansının çok iyi olmasını kabullenemem :( ne güzel TV'ye bağlayıp oynayacaktım. Alana hayırlı olsun ben o treni kaçırdım. Bir arkadaş bunlar 2K için değil, 1080p ve 4K için demişti onun dediği de fos çıktı demek ki. Şöylesine çok sinir oluyorum. Yok yere korkutmuş beni.

Hayırrr olamaz olamaz. 2K performansının çok iyi olmasını kabullenemem :( ne güzel TV'ye bağlayıp oynayacaktım. Alana hayırlı olsun ben o treni kaçırdım. Bir arkadaş bunlar 2K için değil, 1080p ve 4K için demişti onun dediği de fos çıktı demek ki. Şöylesine çok sinir oluyorum. Yok yere korkutmuş beni.
hocam yüksek ihtimalle yazılımla ilgili bir problem var çok zorlayıcı oyunlarda çok iyi fpsler veriyor gpu kullanımı 95 üstü ama valorant gibi çok yormayan oyunlarda gpu kullanımı çok düşük ya bilerek yapılmış bir şey yada yazılımsal bir hata olduğu aşikar mux switchten yada single channelden bu kadar fps farkı olcağını düşünmüyorum

Arkadaşlar Legion serisinin 3060'lı modelleri tahminen hangi fiyat bandından çıkar? 14-15 ise beklemeyi düşünüyorum ancak daha pahalı olacaksa ROG bir daha 14.2K'dan stoğa gelirse onu almayı düşünüyorum malum fiyatların ne zaman artacağını kimse bilemediğinden insan korkuyor kaçırmamayım diye. Geçtiğimiz günlerde de Instagram üzerinden Lenovo'ya yazdım kendileri en geç önümüzdeki hafta satışa sunulmasını beklediklerini ancak mağazaların kapanmasından ötürü bu sürecin uzamasının gündemde olduğunu söylediler.

Bana 16 dedilerdi forumda hocam. Ben o yüzden Lenovo'dan ümidi kesmiştim. Bakacağız. Lenovo'nun sadece ısınma problemi varmış galiba ondan bu kadar gecikmiş olduğunu hatırlıyorum niyeyse. Eğer Lenovo 14-15 civarlarına çıkarsa ASUS'un ROG fanboylarından başka şansının olacağını düşünmemekteyim. Çünkü incelediğim kadarıyla her özelliği ASUS'tan iyi dış görünüş ve ısınma dışında.

Bana 16 dedilerdi forumda hocam. Ben o yüzden Lenovo'dan ümidi kesmiştim. Bakacağız. Lenovo'nun sadece ısınma problemi varmış galiba ondan bu kadar gecikmiş olduğunu hatırlıyorum niyeyse. Eğer Lenovo 14-15 civarlarına çıkarsa ASUS'un ROG fanboylarından başka şansının olacağını düşünmemekteyim. Çünkü incelediğim kadarıyla her özelliği ASUS'tan iyi dış görünüş ve ısınma dışında.
hocam ekran özellikleri falan çok iyi zaten lenovo o bilgisayarı 14 15k civarında çıkarırsa helal olsun rakiplerinin hiç bir şansı kalmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı