ASUS ROG STRIX G531 oyunda 89 derece

@muhammedbzd hoca konudan bağımsız bir şey sormak istiyorum ben de bu cihazı almayı düşünüyorum ama forumlarda klavyenin soyulma sorunu ve menteşelerde sorun olduğu söyleniyor siz böyle bir şey yaşadınız mı? veya herhangi farklı bir problem.
knk oyle birşey yok bende hersey on numara çalışıyor bu arada isinma sorunu da çözdüm islemci güç modu Fabrika çıkışı AGRESİF modda geliyor Onu devre dışı bıraktım
oyunlarda 70 dereceyi geçmiyor cohaz turbo modda hemde cok iyi laptop düşünmeden al derim rdr 2 yüksek ayarlada 65 fps civari oynatıyor

knk oyle birşey yok bende hersey on numara çalışıyor bu arada isinma sorunu da çözdüm islemci güç modu Fabrika çıkışı AGRESİF modda geliyor Onu devre dışı bıraktım
oyunlarda 70 dereceyi geçmiyor cohaz turbo modda hemde cok iyi laptop düşünmeden al derim rdr 2 yüksek ayarlada 65 fps civari oynatıyor
hocam pil ömrünü test etme şansınız oldu mu?

pil ömrü my asus dan bakinca iyi seviyesinde şarja takili olmayinca performans modunda kullanirsan 2-3 saat gidiyor oyunlarda 1.5 saat civari ama eko modu var ekran kartini devre disi birakip islemci ile çalışınca ise 6-7 saat civari kullanılıyor

turbo modu Sarja takinca aktifleşiyor. oyunlarda genellikle sarjda oynuyorum my asus uygulamasinda pil ömrünü artirmak icin bi mod var sarj yüzde,60 i geçmiyor şarjda oynarsan eğer bataryayı korumak için

@muhammedbzd hocam rgbler kapanıyor mu? üniversite için alıcam pil ömrü ve taşınabilirlik benim için önemli zephyrus g14 alacaktım fakat aradağım konfigürasyonu bulamadım bu laptop da çok ağır değil, pil konusunda da iyi diyorsunuz ideapad gamind 3 de aklımda vardı. ama bu kafama daha çok yattı.

@muhammedbzd hocam rgbler kapanıyor mu? üniversite için alıcam pil ömrü ve taşınabilirlik benim için önemli zephyrus g14 alacaktım fakat aradağım konfigürasyonu bulamadım bu laptop da çok ağır değil, pil konusunda da iyi diyorsunuz ideapad gamind 3 de aklımda vardı. ama bu kafama daha çok yattı.
evet kapatabiliyorsun ve rgb renklerin yoğunluğunu ayarlayabiliyorsun 4 seviyesi var kapali dusuk orta yuksek dedigim gibi oyun icin kullancaksan sarjda tavsiye ederim oyunlarda 2 saate yakin gidiyor sarji ama eko moda alirsan 6 saate kadar rahat kullanırsın

bu arada alınca islemci sıcaklığını 90 derecede gorebilirsin bu yuzden sana link atacagim o linkten İslemci modu Fabrika çıkışı AGRESİF MODDA GELİYOR ONU DEVRE DIŞI BIRAKIRSAN 70 DERECE CİVARİ OYNARSIN OYUNLARI

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı