ASUS ROG STRIX G531GT Pil Durumu

erenrck

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu bilgisayarı 1 hafta oldu alalı. FreeDOS olduğundan Win10 kurulumunu kendim yaptım. Şu ana kadar şükür ki bir problemle karşılaşmadım ama pil dengeli modda iken çok hızlı tükeniyor. Eski bilgisayarım da ASUS'du ve satmadan önce yaklaşık 5 yıl kullandım ancak hiç pil sorunu yoktu. Zarar görmemesi için sürekli prizde takılı kullanmadım, her gün en az 1 kere şarjını boşaltıyordum, bu bilgisayarda da öyle yapıyorum ama neden bilmiyorum dengelide iken 1,5 saat falan gidiyor en fazla. Acaba oyun bilgisayarı olduğundan fanların gücü, LED'ler vs. mi etkiliyor?
Arkadaşlar hala aynı sorundan muzdaribim. Acaba internetten aldığım için kullanılmış ve daha sonra iade edilmiş bir ürünü gönderdiler mi diye şüphe duymaya başladım. Power Saver modunda bile Max. 2 saat gösteriyor pili. Nasıl mümkün olabilir bu?
Arkadaşlar hala aynı sorundan muzdaribim. Acaba internetten aldığım için kullanılmış ve daha sonra iade edilmiş bir ürünü gönderdiler mi diye şüphe duymaya başladım. Power Saver modunda bile Max. 2 saat gösteriyor pili. Nasıl mümkün olabilir bu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı