ASUS ROG STRIX G531GT vs Acer Nitro 5

Sizce hangisi?

• Acer Nitro 5

Oy: 3 27,3%
  • ASUS ROG STRIX G531GT

Oy: 8 72,7%

• Oy verenlerin toplamı
    11
Hocam bende suan TUF FX705GM modeli var yazdan beri ne bir ısınma ne bir kasma ne donma cayır cayır oyun oynuyorum Team Force Ultimate fırmaların uyumlu parcalar uzerinden kurdugu bir birlik ROG serisinden daha buyuk isler basarıcak ROG yıllardır piyasada yuruyor. Bunun net olarak avantajı parcaları uyumlu secilip birlestirilen ve askeri mimari malzeme kullanmaları bundan dolayı eger TUF alabiliyorsan al aynı fiyata msi vardı almadım bunu uzun zamandır arastırdım. Halbuki parcalar esdegerdi. İlla ben bu 2 sindeyim diyorsan Mutlaka Republic of gamerstan yana hakkını kullan

Acer soğutma olarak bir tık aşağıda genel olarak. Işlemci de 9750H. Bir yandan iyi bir yandan da çok ısınan işlemci. Aldıktan sonra undervlot gereksinimi olucaktır muhtsmelen. Alta da soğutucu fan. Laptop arkada tek taraftan üflüyor ise almayın, galiba çoğu öyle. Satan kişi de ısınıyor diye satıyordur.
GTX 1650 ye 9300H yetecektir muhtemelen. Asus'un yeni nesil laptobu. Muhtemelen çok daha iyidir. Asus alınız.

Acer soğutma olarak bir tık aşağıda genel olarak. Işlemci de 9750H. Bir yandan iyi bir yandan da çok ısınan işlemci. Aldıktan sonra undervlot gereksinimi olucaktır muhtsmelen. Alta da soğutucu fan. Laptop arkada tek taraftan üflüyor ise almayın, galiba çoğu öyle. Satan kişi de ısınıyor diye satıyordur.
GTX 1650 ye 9300H yetecektir muhtemelen. Asus'un yeni nesil laptobu. Muhtemelen çok daha iyidir. Asus alınız.

hocam TUF alsın bu 2 bilgisayarda tek taraflı hava akısı saglıyor. TUF serisinde 3 farklı ızgara var biri dısta biri solda biri assagıda dediginize sonuna kadar katılıyorum. Bir yakınım bilip bilmeden lenovo aldı tek yerden havayı dısarı atıyor benim pc bosta 26 27 tas catlasa overboostta levono ise bosta bile 30 32 civarı.

Hocam TUF alsın bu 2 bilgisayarda tek taraflı hava akısı saglıyor. TUF serisinde 3 farklı ızgara var biri dısta biri solda biri assagıda dediginize sonuna kadar katılıyorum. Bir yakınım bilip bilmeden Lenovo aldı tek yerden havayı dısarı atıyor benim PC bosta 26 27 tas catlasa overboostta levono ise bosta bile 30 32 civarı.

Acer soğutma olarak bir tık aşağıda genel olarak. Işlemci de 9750H. Bir yandan iyi bir yandan da çok ısınan işlemci. Aldıktan sonra undervlot gereksinimi olacaktır muhtsmelen. Alta da soğutucu fan. Laptop arkada tek taraftan üflüyor ise almayın, galiba çoğu öyle. Satan kişi de ısınıyor diye satıyordur.
GTX 1650'ye 9300H yetecektir muhtemelen. ASUS'un yeni nesil laptobu. Muhtemelen çok daha iyidir. ASUS alınız.

İlginiz için teşekkür ederim arkadaşlar. Şu an 5600 TL bütçem var. ASUS ROG olan modelin 512 GB versiyonu 5499 TL satılıyordu 1 hafta önce. Stok bitmeden kur farkı yansıtan aç satıcılar yüzünden şu an sanırım bekleyeceğim. Acer dediğim gibi i7 9750H ve 16 GB RAM olması bana cazip gelmişti. 5500 TL ile anlaşmıştık. Yorumlardan sonra vazgeçtim.

İlginiz için teşekkür ederim arkadaşlar. Şu an 5600 TL bütçem var. ASUS ROG olan modelin 512 GB versiyonu 5499 TL satılıyordu 1 hafta önce. Stok bitmeden kur farkı yansıtan aç satıcılar yüzünden şu an sanırım bekleyeceğim. Acer dediğim gibi i7 9750H ve 16 GB RAM olması bana cazip gelmişti. 5500 TL ile anlaşmıştık. Yorumlardan sonra vazgeçtim.

Hocam marka falan ama ASUS'a guvenmenı onerırım koklu fırmalarda sorun cıkmıyor kuzende Lenovo var 1 yıla ulasmadan dokuldu bilgisayar sana onerım askeri mimarili dayanıklı ve aynı zamanda iyi oyun oynatan TUF tercıhınde bulun. Aynı klasmanda ROG tercihide cok şacak geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı