ASUS ROG STRIX G614jv 4060 modeli teknik servis süreci nasıl olacak?

Sluscer

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar cihazda coil whine sorunu vardı. Ben zaten cihaza zarar vermeyeceğinden aldırmadım ama bu defa da ekranda böyle bir şey oluştu kendiliğinden. Servise gönderdim. Değişim istedim. Yazılımsal donanımsal bir sorun bulamadık dediler. Nasıl bir sorun bulamıyorlar anlamıyorum. Utanmasalar yolladığım gibi geri gönderecekler ne yapmam gerekiyor bilen var mı? Cihaz 3-4 aylık ekrandaki leke fotoğraftaki şekilde.

Dosya Ekleri

• IMG_1503.jpeg
    IMG_1503.jpeg
    35,3 KB · Görüntüleme: 34
@sefasahin34 hocamın bilgisi vardır diye tahmin ediyorum kendisi daha önce G18 ile servis deneyimi yaşamıştı.

Verebilirse sevinirim zorlamalarım üzerine tekrar inceleyecekler. Ama bulabileceklerinden emin değilim galiba göz bandı takıyorlar

Verebilirse sevinirim zorlamalarım üzerine tekrar inceleyecekler. Ama bulabileceklerinden emin değilim galiba göz bandı takıyorlar
Aktif olduğunda yardımcı olacaktır diye düşünüyorum, kendisinin G16 ve G18 ile ilgili konularda sık sık bulunduğunu ve insanlara yardım ettiğini gördüm. Umarım servis de sizin için olumlu sonuçlanır.

Resim çekip servise gönderirseniz daha iyi sonuç alırsınız. Bende normal gönderdigimde sorun yok dediler, resim ve video ile gönderdiğimde iade oldu. İşin garibi bana coil whine garanti kapsamına girmiyor dediler ama forumda üst üste 2-3 cihaz iade eden olmuştu.

Resim çekip servise gönderirseniz daha iyi sonuç alırsınız. Bende normal gönderdigimde sorun yok dediler, resim ve video ile gönderdiğimde iade oldu. İşin garibi bana coil whine garanti kapsamına girmiyor dediler ama forumda üst üste 2-3 cihaz iade eden olmuştu.
Amaç ne acaba anlayamadım, resim ile göndermiştim zaten fakat nasıl oldu da sorun yok denildi anlamıyorum şu an hiçbir işlem yapmadan geri gelecek bilgisayar

Tüketici hakları mahkemesine başvurmayı düşünüyorum aynı şekilde gelirse

Yeni konular

Geri
Yukarı