Asus ROG Strix G731GU alınır mı?

cruelife

Decapat
Başlıkta belirtmiş olduğum laptop için fikirlerinizi rica ediyorum.

Herhangi bir şikayet alan var mıdır?
Performans olarak görüşleriniz nelerdir?

Teşekkürler.

Bende 15.6 inç'liğini almayı planlıyorum ama ekranın renk üretim kabiliyetinin düşük olması korkusu var. %60Srgb ne yazık ki düşük bir değer. Mağazada incelerken renkler bana çok soluk geldi. Acaba renk değerlerini bir nebze de olsa ayarlayabilir miyiz? Yoksa bilgisayarın başka hiç bir sorunu yok. Taş gibi makine. 9K paralar verip soluk bir ekran ile çalışmak istemem. ☹

Tulpar T7 V19.3.1 17.3" Gaming Laptop | Monster Notebook Hocam bu laptopta 144 HZ Panel var oyunlarda oldukça fark ettirecektir. Benim tercihim, bu laptoptan yana olurdu.
Ekleme orijinal Windows 10 işletim sistemi de mevcut ayrıca.
Degerli yorumun icin tesekkurler dostum.
Asustaki ekran da 144 Hz.
17.3" Full HD 1920x1080 144Hz Display
Parça kalitesi olarak Asus u bir adım önde görüyorum.
Asus ile monster arasında seçimi sanirim Asus ile devam etmekten kullanacağım :)

Merhaba. İnternette işlemci ve ekran kartı yükteyken ısı değerlerine dikkat edip almanızı öneririm. Naçizane bir tavsiye. 🙂

Degerli yorumun icin tesekkurler dostum.
Asustaki ekran da 144 Hz.
17.3" Full HD 1920x1080 144Hz Display
Parça kalitesi olarak Asus u bir adım önde görüyorum.
Asus ile monster arasında seçimi sanirim Asus ile devam etmekten kullanacağım :)

Onu görmedim dostum, eğer aynıysa tabii ki Asus'u tercih edin bende Asus derim :)

Bence biraz bekleyin bu corona virüs piyasanın düşmesini sağlayacak :)
Şaka bir yana 10.nesil işlemciler gelecekte fiyat ne kadar yükselir bilemem.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı