ASUS ROG STRIX GTX 1070 vs Cerberus GTX 1070 Ti

Bütçe
3200
İkisi de değil. Eski karta o saçma parayı vermeyin. Aynı fiyatlarda rx 6600 var. Alta ilan linki atacağım, benim veya tanıdığım birinin vs. ilanı değil! Konu sahibinin aklında fikir oluşması için atacağım.
Bu biraz absürt ucuz, alırken dikkat et. Alternatif olarakta 5700 XT var. O fiyatlarda gene iyi bir kart.

Son düzenleme:
Düz 1070 baz almışım. Dikkat etmemişim diğerini Ti olarak görmedim. Eski oyunlarda daha güçlü olabilir, ama RX 6600 baz alırsak değil. Ayrıyeten tek olay güçte değil. Güncellikte önemli.

Zaten orası öyle ama aralarında dağlar kadar bir fark yok dediğin gibi güncellik önemli 2. el alırken çok dikkat etmek lazım.

İkisi de değil. Eski karta o saçma parayı vermeyin. Aynı fiyatlarda RX 6600 var. alta ilan linki atacağım, benim veya tanıdığım birinin vs. ilanı değil! Konu sahibinin aklında fikir oluşması için atacağım.
Bu biraz absürt ucuz, alırken dikkat et. Alternatif olarak da 5700 XT var. O fiyatlarda gene iyi bir kart.

NVIDIA'ya geçmek istiyorum bunlar iyi alternatif değilmiş NVIDIA olarak ne önerirsiniz?

1070 mantıklı değil, saf güç olayı bitti bu kartlar için. Teknoloji olarak geri kaldığı için yeni oyunlarda iyi performans vermiyor. RX 5600 XT bile daha mantıklı. Bulursan 5700, 5700 XT.

1070 mantıklı değil, saf güç olayı bitti bu kartlar için. Teknoloji olarak geri kaldığı için yeni oyunlarda iyi performans vermiyor. RX 5600 XT bile daha mantıklı. Bulursan 5700, 5700 XT.

5700'ler 4000TL ben 3100'e 1070 diyorum bütçem 3500 siz gidip bana 4000'lik kart öneriyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı