Asus Rog Strix H270F anakart nasıldır?

Rhaegos

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Anakartım yandığı için yeni bir anakart aldım.
ASUS ROG STRIX H270F GAMING
Sizce bu kart nasıl?

İşlemci: Intel i5 6500 3.2GHz
Ekran kartı: ASUS GeForce GTX960 rogstrıx 4 GB
Bellek: G.Skill 2x8 GB ripjawsv kırmızı DDR4 2400MHz
Kasa: Zalman Z3 Plus
Power supply: Zalman 600W

Bir de anakart değişiminden sonra SSD sisteme format atıp sıfırdan kurulum yaptım. Anakartın herhangi bir driverını yüklememe gerek var mı?

Ses driverlarını vesaire otomatik kuracaktır. Sizin yapmanız gereken bir şey olduğunu düşünmüyorum. Sisteminiz için güzel anakart. Fakat upgrade'e açık değil. Tahminimce yapmazsınız da... BIOS güncellemesi yapmanızda fayda var.

Anakart güzel fakat elinizdeki işlemciyi satıp daha iyi bir sisteme geçebilirdiniz.
Şuan için sistemi yükseltmeye gitmeyi düşünmüyorum. Oynadığım oyunlar için şuan ki sistem benim için yeterli. Çok zor da kalmadığım sürece sorun yok.
Ses driverlarını vesaire otomatik kuracaktır. Sizin yapmanız gereken bir şey olduğunu düşünmüyorum. Sisteminiz için güzel anakart. Fakat upgrade'e açık değil. Tahminimce yapmazsınız da... BIOS güncellemesi yapmanızda fayda var.
Teşekkür ederim dostum. Biosdan İnternet üzerinden çektim güncelledim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı