Asus ROG STRIX-RX580-T8G nasıldır?

jarelity

Decapat
Öncelikle hepinize merhaba.

Dün gece "Efsane Cuma" indiriminden 1764 TL'ye almış olduğum Asus ROG STRIX-RX580-T8G- ekran kartını almakla hata mı ettim yoksa aksine çok mu iyi yaptım sormak istiyorum. T8G yani ASUS ROG STRIX'in "TOP" modelinin düz O.C modeline nazaran daha iyi olduğunu söyleyen arkadaşımın tavsiyesiyle satın aldım, sizce bu fiyata daha iyi bir ekran kartı alınabilir miydi? İptal etmeli miyim satışı?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    128,9 KB · Görüntüleme: 139
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayırlı olsun bende aynısını aldım fiyatı çok iyi ekran kartıda çok iyi evet doğrudur top modeli rx580 rog strix'in en üst modelidir.
Hayırlı olsun bende aynısını aldım fiyatı çok iyi ekran kartıda çok iyi evet doğrudur top modeli rx580 rog strix'in en üst modelidir.

Çözüm
Konuyu canlandırmak istiyorum. Ekran kartınızdan memnun musunuz? Bu kartı almayı planlıyorum. Oyunlardaki (GTA, PUBG vs.) sıcaklık durumları nasıl? Watman ve Coil Whine gibi sorunları var mı? Teşekkürler.

Konuyu canlandırmak istiyorum. Ekran kartınızdan memnun musunuz? Bu kartı almayı planlıyorum. Oyunlardaki (GTA, PUBG vs.) sıcaklık durumları nasıl? Watman ve Coil Whine gibi sorunları var mı? Teşekkürler.

Memnunum, en memnun olduğum konulardan birisi zaten sıcaklık durumu :) Soğutma sistemi çok iyi GPU Tweak'tan ekran kartını O.C. moduna alıp oyunlaru o şekilde açıyorum maksimum 60 dereceyi gördüm. Watman ve coil whine sorunu ile ben karşılaşmadım.

Bu modelin fan sesinin çok gürültülü olduğunu okudum bazı yabancı forumlarda, oyunda iken rahatsız edici bir fan sesi duyuyor musunuz ?

Bu modelin fan sesinin çok gürültülü olduğunu okudum bazı yabancı forumlarda, oyunda iken rahatsız edici bir fan sesi duyuyor musunuz ?

Hayır duymuyorum ben fanları standart ayarda kullanıyorum yani ekran kartı kendisi ayarlıyor fan dönüş hızlarını. Çok gürültülü diyenler muhtemelen fanların hepsini en yüksek seviyede çalıştırıyorlardır.

Hocam konuya yıllar sonra hortlamak istedim üstünden 2 sene geçmiş neredeyse ben almayı planlıyorum umarım görürsünüz memnun musunuz :)

Öncelikle hepinize merhaba.

Dün gece "efsane cuma" indiriminden 1764 TL'ye almış olduğum ASUS ROG STRIX-RX580-T8G- ekran kartını almakla hata mı ettim yoksa aksine çok mu iyi yaptım sormak istiyorum. T8G yani ASUS ROG STRIX'in "top" modelinin düz O.C modeline nazaran daha iyi olduğunu söyleyen arkadaşımın tavsiyesiyle satın aldım, sizce bu fiyata daha iyi bir ekran kartı alınabilir miydi? İptal etmeli miyim satışı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı