ASUS ROG STRIX Impact II vs HyperX PulseFire Core

better call saul

Hectopat
Daha fazla  
Impact II olanı direkt alacaktım ama izlediğim videoda küçük olduğunu söylendi ve elim pek küçük sayılmaz oturmaz diye şüphelendim kullanan varsa elinin ölçüleri ile yazarsa sevinirim PulseFire Core hoşuma gitti ama onun da boyutu hakkında emin olamadım elim boyuna 19 enine 10 cm.

Kingston Hyperx Pulsefire Core HX-MC004B 6200DPI USB Optik RGB Gaming Mouse - incehesap.com

Asus ROG Strix Impact II Çift El Oyuncu Mouse Fiyatı (hepsiburada.com)

Bir de şu fare çok hoşuma gitti ama sanırım stoktan dolayı fiyatı uçmuş buna benzer alınabilecek fare var mıdır?

ASUS P507 Rog Gladius 2 II Core Aura Sync RGB Gaming Mouse - Garaj Ürünü | Adeks Store

(Palm grip kullanıyorum oyun ve gündelik kullanım için alacağım)

Son düzenleyen: Moderatör:
TUF M3 olabilir hocam ama Gladius'un tasarımı biraz özel.

Hocam güzel fare ama 11.8 cm yazıyor şu an kullandığım fare 13 cm kullanırken elimin altı mousepade sürtüyor rahatsız ediyor bu bütçede büyük bulamadım elime oturacak Bloody'nin modelleri büyük gözüküyor alınabilir mi sensörleri ROG olanların yanında düşük kalır mı acaba?

Kendi görüşümü söyleyecek olursam Gladius'a 400 lira vermeyin en azından diğer 2 seçenek gayet iyiyken. Daha ucuza bir şey isterseniz kendi kullandığım Logitech G102 ve onun üst modeli Logitech G203 öneririm :)

Kendi görüşümü söyleyecek olursam Gladius'a 400 lira vermeyin en azından diğer 2 seçenek gayet iyiyken. Daha ucuza bir şey isterseniz kendi kullandığım Logitech G102 ve onun üst modeli Logitech G203 öneririm :)

Hocam diğer 2 seçenek küçük ve G102 ve G203 de küçük elime oturacağını bilsem alacağım ama emin olamıyorum.

1610951833880.png

Bende 400 yazıyor nedense :D.

Geri
Yukarı