Alıcı Asus ROG Strix LC 360mm RGB

Kenntacho

Hectopat
Yer
Random.
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Başlıkta da yazan "Asus ROG Strix LC 360mm RGB" model sıvı soğutmayı 2. el veya 0 olarak arıyorum. Hiçbir yerde bulamadığım için burada da şansımı denemek istedim. Elinde temiz kullanılmış, 5-6 ayı geçmemiş veya 0 bulunan varsa iletişime geçerse çok sevinirim.

Full Asus sistem topladım, sadece bu sıvı soğutma kaldı bir türlü bulamıyorum. İyi forumlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında beyaz olması sorun olmayacaksa internette bulabilirsiniz.

Biraz fiyatı tuzlu ama burada bulunabiliyor.

- Bunu görmüştüm de inanılmaz yüksek fiyatı +1000TL kadar. O yüzden ekran kartım gelene kadar bulamazsam buna yönelmeyi düşünüyorum, kazık yiyecek olsam bile. Veyahutta normal RGB'siz alıp, 3 tane RGB fan alırım yine daha ucuza gelebilir.
- Ama isteğim orjinal RGB siyah versiyonunu bulabilmek bakalım. Şansım yaver giderse diye burada konu açtım.
- Teşekkür ederim yine ilgilendiğiniz için. 😊

EDİT: Ürünü buldum, konu kapanabilir veya kilitlenebilir, öyle bir fonksiyon bulamadım kapatmak için, yetkili bir arkadaş kilitler veya kapatırsa veya kapatmayı öğretirse sevinirim.

Son düzenleme:
- Bunu görmüştüm de inanılmaz yüksek fiyatı +1000TL kadar. O yüzden ekran kartım gelene kadar bulamazsam buna yönelmeyi düşünüyorum, kazık yiyecek olsam bile. Veyahutta normal RGB'siz alıp, 3 tane RGB fan alırım yine daha ucuza gelebilir.
- Ama isteğim orjinal RGB siyah versiyonunu bulabilmek bakalım. Şansım yaver giderse diye burada konu açtım.
- Teşekkür ederim yine ilgilendiğiniz için. 😊

EDİT: Ürünü buldum, konu kapanabilir veya kilitlenebilir, öyle bir fonksiyon bulamadım kapatmak için, yetkili bir arkadaş kilitler veya kapatırsa veya kapatmayı öğretirse sevinirim.

Merhaba nereden buldunuz acaba ben de arıyorum fakat sadece Amazon.com.tr üzerinde fahiş bir fiyata satılıyor.

Merhaba nereden buldunuz acaba ben de arıyorum fakat sadece Amazon.com.tr üzerinde fahiş bir fiyata satılıyor.
Sahibinden.com üzerinden buldum. Pandemiden dolayı dükkanını kapatan bir kişiden satın aldım.
Bİrde 70 milyon bilişim diye bir yer var orayada geldi ama satışa çıkaramadılar 1 haftadır.

Sahibinden.com üzerinden buldum. Pandemiden dolayı dükkanını kapatan bir kişiden satın aldım.
Bİrde 70 milyon bilişim diye bir yer var orayada geldi ama satışa çıkaramadılar 1 haftadır.

Ne kadara almıştınız hocam tam olarak? Ayrıca soğutma performansı nasıl hocam?

Geri
Yukarı