ASUS ROG STRIX RTX 2060 Super ekran kartı performans degerleri

Sicaklik degereriniz gayet iyi ama RDR2 testini hangi cozunurlukte yaptiniz?
Ekran karti NVIDIA denetim masasinda optimum gucte mi? Optimum gucte ise uyarlamaliya alir misiniz?
dediginizi yaptım oyunun verdigi en yüksek ayarda test yapdım 30-35 fps aldım ekran kartı kulanımı yüzde yüz
@XGELBAKEM Tomb Raider'da preset very high seçip DX12 yapınca bu sonuç çıktı bende. Sen farklı ayar mı yaptın bilmiyorum.

Eki Görüntüle 793809
ayarlar yukarda fotoda var bakal bilirsiniz
@XGELBAKEM Tomb Raider'da preset very high seçip DX12 yapınca bu sonuç çıktı bende. Sen farklı ayar mı yaptın bilmiyorum.

Eki Görüntüle 793809
asdafasdwdad.gif
asfasdw.gif

Sistemi teknik servisemi göndersem.

Son düzenleme:
Dediginizi yaptım oyunun verdigi en yüksek ayarda test yaptım 30-35 FPS aldım ekran kartı kulanımı yüzde yüz.

Ayarlar yukarıda fotoda var bakal bilirsiniz.

Eki Görüntüle 793829Eki Görüntüle 793831
Sistemi teknik servisemi göndersem.

Aslında testlerle göre biraz daha düşük alıyorsunuz tam anlayamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sürücüleriniz güncel mi?

Aslında testlerle göre biraz daha düşük alıyorsunuz tam anlayamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sürücüleriniz güncel mi?
ayarları görsem bende aynısı yapar denerim internette bakdtım aynı ayarları yaptıgımda degerleri aynı aldım furmark testi normalmi sizce içime şüphe düştü şimdi 8 bin tl topladım sistemi saten ekran kartta coil whine sesi var 2-3 aya teknik servise gönderecem aratırdıgımda oda perfonmasa bir sorun yaşatmıyormuş

https://forum.donanimhaber.com/bobin-cizirtisi-zamanla-ekran-kartini-bozar-mi-coil-whine--119752375

https://forum.donanimhaber.com/bobin-cizirtisi-zamanla-ekran-kartini-bozar-mi-coil-whine--119752375

Adsız.png
asd2.jpg
Far Cry - New Dawn Gpu kulanımı yüzde 70-90 arasında oldu
ddddd.jpg

güncel
güncel

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı