ASUS ROG STRIX RTX 3080 sistem ekranında siyah kareler çıkıyor

ekrem816

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Riser kablo kullanıyorum ondan mı diye direkt anakarta bağladım ama değişen bir şey olmadı. Monitörle mi alakalı deyip diğer monitöre bağladım ama devam ediyor. Bu bir ekran kartı arızası mı? Öyleyse garanti kapsamında mıdır? Benden kaynaklı bir şey olamaz ne yapmış olabilirim ki? 15 şubat 2022 tarihinde Inventus'dan satın aldım. Ne yapmalıyım?

hocam video yüklenmemiş henüz, fakat eğer ekranın üst kısımlarda tamamen siyah ya da kareli dama şeklinde siyah gelip gitmeler oluyorsa windows hatası olabilir ben de yaşıyorum bu ara.

Hocam video yüklenmemiş henüz, fakat eğer ekranın üst kısımlarda tamamen siyah ya da kareli dama şeklinde siyah gelip gitmeler oluyorsa Windows hatası olabilir ben de yaşıyorum bu ara.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
evet hocam bahsettiğiniz şekilde oluyor. Oyunlarda bir sorun yok. Bazen de video oynatırken oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
evet hocam bahsettiğiniz şekilde oluyor. Oyunlarda bir sorun yok. Bazen de video oynatırken oluyor.
Bendeki sıkıntı böyle değil hocam. Ekranın sadece üstteki 1/3'lük kısmında oluyor ve tamamen siyah bir görüntü gelip bir süre kalıyor. Mouse'u üzerine götürürsem vs. kayboluyor. Bazen tamamen siyah bazen damalı siyah oluyor. Daha çok şunun gibi ama siyah, bazen daha uzun bazen daha kısa.
1705613422918.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı