ASUS ROG STRIX RX 5600XT vs Galax 2060

O attığım asus 3400 lira Galax ise 3100tl hangisini tercih etsem fiyat performans için daha iyi olur.
İyi soğutmalı bir model bulursan GPU olarak RTX 2060 daha ileriye dönük olacaktır. Yok bulamazsan bence ya 5600XT al ya da attığım modele bak derim.

@Barney Stinsonn Yeni bir bilgi öğrendim ROG 5600XT modelinde Asus 420TL geri ödeme yapıyormuş. Yani kart 3980TL civarına geliyor. Bence gayet iyi.

Son düzenleme:
Galax RTX2060 6GB (1-Click OC) 192Bit GDDR6 RTX 2060 Ekran Kartı (GLX-26NRL7HPX7OC) | Teknobiyotik bu kart daha mantıklı olur hem 5600xtden daha ucuz amdnin sorunlarına katlanırımı diyorsan onu al ama katlanamazsan galaxı al hiç bir eksiği yok hatta fazlası bile var
Artık kırın şu önyargılarınızı. Yeni WHQL sürümlerde kaç kişi sorun yaşıyor acaba?
Hocam açtığım bir konuda birisi sapphire pulse var ara sıra kararma oluyor falan demişti geçen hafta açmıştım konuyu

Artık kırın şu önyargılarınızı. Yeni WHQL sürümlerde kaç kişi sorun yaşıyor acaba?
Ben. Tam ekran oyunlarda Alt + TAB yapınca mavi ekran veriyor. FreeSync açınca 20 FPS sabitleniyor. Ekran kartı zaten çok ısınıyor UV yapmama rağmen. Başka sayayım mı?

Şu an yeni sürümde yeşil ekran yaşamadım ama önceki sürümde yaşamıştım şu an sadece
Total War Troy oyununda yaşadım (başka oyun yok zaten) önceki sürümle ve ekran kartı ısınıyor bazı YouTube'daki vieolar nasıl 60 derece ve 70 dereceyi aşmayan sıcaklıklar görüyorum anlamıyorum. Ekran kartımda MSI en iddialı kartı RX 5700XT Gaming X (soğutma bakımından) ama gel gör ki en fazla 76 dereceyi gördüm ayarlar ise Radeon ayarlarında oyun moduna aldım ve oyunda ki grafik ayarları ise Ultra şekilde aldım bu sıcaklığı ve AMD hala bu sorunlarla baş edeceğine yeni ekran kartı çıkarmaları saçmalık sonuçta asgari ücret hatta daha fazlasını veriyor karta
20.9.1 WHQL. :)

Son 30 günde yeşil ekran, siyah ekran ve WattMan hatası yaşan da bayağı kişi oldu. Keşke sorunları çözseler de önersem.

Yeni sürümünü denedin mi belki düzelebilir ama belki

Geri
Yukarı