ASUS ROG STRIX RX 580 T8G alınır mı?

Bu ekran kartı bu devirde hala kullanılır mı ve alınır mı eğer aldıysanız performansı nasıl ve memnun musunuz?

4 Aydır kullanıyorum. Alma kardeşim. Kesinlikle kötü bir ekran kartı değil ama almışken 1660 Ti veya RX 5500XT gibi modelleri tercih etmen daha mantıklı olur. Hem sistem güncelliği hem fiyatları hem performans bakımından RX580'den daha randumanlılar.

Maalesef önermiyorum. Özellikle Dual ve Strix serisi kartlar RX 5xx ve XT modellerinde çok sorunlu. Tamire veya garantiye yollayan o kadar çok insan gördüm ki artık kimseye bu kartları önermiyorum ve topladığım sistemlerde kullanmıyorum. Bütçeniz kısıtlı ise bulabilidiğiniz GTX 1650 Super modelini alın. Eğer bütçenizi arttırabiliyorsanız GTX 1660/1660S öneriyorum.

Maalesef önermiyorum. Özellikle Dual ve STRIX serisi kartlar RX 5xx ve XT modellerinde çok sorunlu. Tamire veya garantiye yollayan o kadar çok insan gördüm ki artık kimseye bu kartları önermiyorum ve topladığım sistemlerde kullanmıyorum. Bütçeniz kısıtlı ise bulabilidiğiniz GTX 1650 Super modelini alın. Eğer bütçenizi arttırabiliyorsanız GTX 1660/1660S öneriyorum.

ASUS ROG STRIX RX 570'im var. GTA 5, CoD MW de 57 derece üstü görmedim.

Maalesef önermiyorum. Özellikle Dual ve STRIX serisi kartlar RX 5xx ve XT modellerinde çok sorunlu. Tamire veya garantiye yollayan o kadar çok insan gördüm ki artık kimseye bu kartları önermiyorum ve topladığım sistemlerde kullanmıyorum. Bütçeniz kısıtlı ise bulabilidiğiniz GTX 1650 Super modelini alın. Eğer bütçenizi arttırabiliyorsanız GTX 1660/1660S öneriyorum.

Dostum GTX 1650 Super nasıl iyi bir ekran kartımı

Bu ekran kartı bu devirde hala kullanılır mı ve alınır mı eğer aldıysanız performansı nasıl ve memnun musunuz?

XFX RX 590'a da bakabilirsin RX 580 ve 5500 XT'den biraz daha perfomanslı, 1800 TL gibi bir fiyatı var, 2200 TL bandında satılan 1660 Super ile aralarında çok az fark var ve bazı oyunlarda RX 590 geçiyor bile, (güç kaynağı yeterli ise bak derim). Max 15 FPS için 400TL fazla verir misin sen düşün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Yeni konular

Geri
Yukarı