ASUS ROG STRIX RX570 nasıldır?

RX570 genel itibariyle iyi bir kart. Rog Strix model diğerlerinden farklı olarak belirli bir yere kadar fan çalıştırmayan sessiz bir model ancak 80’li derecelerde çalıştığını gördüm bir kaç kişide. Bu bir sorun değil, her modelde biraz daha sıcak çalışma durumları oluyor şans işi neticede.

RX570 modelleri arasında en iyisi Nitro+ modeli, bütçeden yana sorununuz yoksa onu tavsiye edebilirsiniz, yoksa Rog da üzmez sizi, alabilirsiniz.

Güzel ama o fiyata RX 580 de bulunabilir.

Dediğiniz model :

RX 580:

RX570 genel itibariyle iyi bir kart. Rog Strix model diğerlerinden farklı olarak belirli bir yere kadar fan çalıştırmayan sessiz bir model ancak 80’li derecelerde çalıştığını gördüm bir kaç kişide.

Fan çalıştırmama hemen hemen her kartta var artık bu modele özel bir şey değil.

Ankarada veya konyada oturuyorsanız vatan faturalı rx570 alabilirim. Rx570 rog strix iade etmiştim aynısını alabiliyorum vatandan. Hem ben nakite çevirmiş olurum hemde siz uyguna vatandan kartı almış olursunuz.

Kesinlikle tavsiye ederim, 5 ay önce almıştım 870 TL’ye gelmişti KDV indirimi ile gayet memnunum.

Dosya Ekleri

• B9C4916D-CD51-4541-A1A2-BEDA958CE7D2.jpeg
    B9C4916D-CD51-4541-A1A2-BEDA958CE7D2.jpeg
    992,3 KB · Görüntüleme: 86
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı