ASUS ROG STRIX RX570 overclock yapınca görüntü gidiyor

Supermeaan

Decapat
ASUS ROG STRIX RX570 kullanıyorum daha 1 hafta oldu. MSI Afterburner uygulaması üzerinden overclock değerlerini en yukarı çekiyorum. Bilgisayara bir şeyler oluyor, ekran gidiyor, no signal diyor. İşlemcim Intel Pentium G4400.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartı bozmak için her şeyi yapmışsınız. Overclock demek, değerleri en yükseğe almak değildir. Kartınız için uygun olan frekansı test ederek bulmanız gerekir. 5'er MHz artırarak denemeniz gerekir. Sorun yaşadığınızda bir önceki değere dönmelisiniz.

Kartı bozmak için her şeyi yapmışsınız. Overclock demek, değerleri en yükseğe almak değildir. Kartınız için uygun olan frekansı test ederek bulmanız gerekir. 5'er MHz artırarak denemeniz gerekir. Sorun yaşadığınızda bir önceki değere dönmelisiniz.
Peki overclock yapmadım varsayalım oyunlarda fps düşüklüğü yaşıyorum işlemci kullanımı çok yüksek ekran kartı kullanımı ise daha düşük ne yapmam gerekiyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı