ASUS ROG STRIX RX570 WattMan Hatası

ByNigdeli

Decapat
Yer
Niğde
Daha fazla  
RX 570 ROG STRIX ekran kartım var, Kasım indiriminde 8 GB G.Skill Ripjaws V 2400 MHz RAM alıp 16 GB RAM yaptım.
RAM'i taktıktan sonra BF 5, Forza Horizon, PUBG oyunlarında WattMan hatası alıyorum. Önceden böyle bir sorunum yoktu sizce yeni aldığım RAM'de mi sıkıntı var yoksa ekran kartında mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Memtest86 ile belleklerinizi test edin, tam olarak ne oluyor oyundayken? Ekran mı aniden kapanıyor? Oyun kapanıp sağ altta WattMan bildirimi mi çıkıyor? WattMan demen hiçbir bilgi sağlamıyor, sadece sistemsel problem olduğunu anlayabiliyoruz.

Arkadaşlar WattMan hatası ekran kartını kullanılmaz hale mi getirir? Görüntü alınmaz mı? Kronik midir çözümü yok mudur merak ettim de?
WattMan hatasının belli bir sebebi yok bir sürü sebebi var. Ekran kartını kullanılmaz hale getirmez ancak oyun oynatmaz diyebiliriz. Çözümü var ama sorunu bulursan :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı