ASUS ROG Strix SCAR 17 G733 Özellikleri

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
ROG Strix SCAR 17 G733 Özellikleri

Asus’un yeni oyuncu bilgisayarı ROG Strix SCAR 17 G733’ü kutusundan çıkartıyor ve özelliklerine bakıyoruz. 12 Ocak 2021 tarihinde Asus’un CES 2021 kapsamında düzenlediği etkinlikte yeni dizüstü oyuncu bilgisayarları tanıtıldı. Biz de elimize ulaşan ROG Strix SCAR 17 G733’ü kutusundan çıkarıyoruz. ROG Strix SCAR 17 G733 Teknik Özellikleri Yeni oyuncu bilgisayarı gücünü AMD Ryzen 9 5900HX […]

Devamı: ASUS ROG Strix SCAR 17 G733 Özellikleri
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Beklediğim video sonunda geldi.
@Ali Güngör ve @Recep Baltaş bu bilgisayarı zorlar mısınız?

Arkadaşlar bu laptobu veya RTX 3070'li olanını amazon'dan satın almak istiyorum fakat ön siparişte bile yok. ne zaman gelir bilgisi fikri olan var mı? Bulamazsam eğer MSI GE76 Raider serisi almak zorunda kalacağım.

Arkadaşlar bu laptopu veya RTX 3070'li olanını Amazon'dan satın almak istiyorum fakat ön siparişte bile yok. Ne zaman gelir bilgisi fikri olan var mı? Bulamazsam eğer MSI GE76 Raider serisi almak zorunda kalacağım.

Şubat sonu gibi gelmesini bekliyoruz fakat pandemi yüzünden tarih değişebilir.

Açıkçası şaşırdım. Ben şubat sonu dedim fakat markalar hızlı davranmış.

Ben fahiş fiyattan dolayı global 1 yıl garantiye razı olup ülkemizden almayı düşünmüyorum, amazon'dan almayı düşünüyorum fakat Türkiye'de bile önsiparişte varken orada ön siparişte olmaması beni şaşırtan da.

Geri
Yukarı