ASUS ROG STRIX Scar alınır mı?

130k daha ne kadar çıkabilirimkiiiiii.

Ben o kadar fiyat beklemiyordum yukarıya bakmamıştım kusura bakma. :) attığın ROG o fiyata göre gayet iyi ben orta fiyatlardaki 40k 60k fiyatlardaki ROG'lar için söyledim fiyat hak etmeme olayını. Soğutma konusunda 4060'ı çok rahat soğutuyordu ama 4090 gibi bir kartı ne kadar soğutur bilmiyorum açıkçası.

Hem oyun hem iş.

Biraz karışmak gibi olacak ama belki bütçe özgürlüğünüz vardır bilmiyorum yanlış anlamayın. Bu fiyatlar bir bilgisayar için çok geliyor bana. 50k bir bilgisayar ile çok bir farkı olacağını sanmıyorum. Tabii istediğinizi yapabilirsiniz bu kendi fikrim sizin fikrinize saygım sonsuz.

Biraz karışmak gibi olacak ama belki bütçe özgürlüğünüz vardır bilmiyorum yanlış anlamayın. Bu fiyatlar bir bilgisayar için çok geliyor bana. 50k bir bilgisayar ile çok bir farkı olacağını sanmıyorum. Tabii istediğinizi yapabilirsiniz bu kendi fikrim sizin fikrinize saygım sonsuz.
Vardır bir farkı ya 😅

Dediğim fiyat bandında varsa çok iyi olur.

Bence bu fiyat bandında şu an en iyisi asus çünkü önerdiklerinin biri türkiyede yok biri 16inç ve lenevo diğeri ise daha düşük bir ekran kartına sahip
Ben markalarin turkiyeye getirdigi en ust seviye urunleri attim. Tabi ki asus alabilirsiniz dedigim gibi secim sizin. Zaten malum turkiyede oldugumuz icin predator helios serisi razer blade 17 serisi. 4090li legionlari getirmiyorlar.
Urun elinize ulastiginda fotograflarini ulastirir misiniz merak ediyorum. Hayirli olsun simdiden.

Ben markalarin turkiyeye getirdigi en ust seviye urunleri attim. Tabi ki asus alabilirsiniz dedigim gibi secim sizin. Zaten malum turkiyede oldugumuz icin predator helios serisi razer blade 17 serisi. 4090li legionlari getirmiyorlar.
Urun elinize ulastiginda fotograflarini ulastirir misiniz merak ediyorum. Hayirli olsun simdiden.
Olur önerilerin için tşk kanka atarım tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı