ASUS ROG STRIX Scope RX alınır mı?

Mamba Snake falan bildiğin Gamepower ile Gamebooster'ın hayvanlı versiyonu.
Mamba Snake klavye markası değil hocam. Klavyenin içerisinde ki kablonun markası genelde. Gamepower vb ürünlerden farkları bu ürünlerin hot swap olması. Eğer board bozulmazsa, switchlerin bozulması çok koymuyor. Board da genelde bu çinli markalarda şaşırtıcı derecede düzgün.
Bi de spesifik olarak bu model başka bir markanın rebrandi sanırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Alınır, kullanıyorum gayet güzel klavye.

Attack shark diye klavye mi olur? Yok sharknado.

Hocam yanlışlıkla farklı tuşa basmak gibi problemler yaşadınız mı? İnternetteki bazı kullanıcılar; dinlendirmek için tuşun üzerine parmağı koyduğumda bile tuşu algılıyor, bu da bazı durumlarda dezavantaj oluyor demiş. Siz de bunlar oldu mu?

Hocam yanlışlıkla farklı tuşa basmak gibi problemler yaşadınız mı? İnternetteki bazı kullanıcılar; dinlendirmek için tuşun üzerine parmağı koyduğumda bile tuşu algılıyor, bu da bazı durumlarda dezavantaj oluyor demiş. Siz de bunlar oldu mu?

Bu tam da benim başıma gelen şey Akko 3108V2 model klavyeyle, ne eziyet çektiğimi bir ben bilirim. İnsan klavyeyi parmaklarını tuşların 1 santim üzerinde tutarak kullanmak zorunda kalır mı?

Scope RX'e geçtim en azından tuşların kontrolü bende ve aşırı rahatım.

Hocam günümüz ekonomisinde maalesef ucuza hiçbir şey kalmadı.
İki ay kadar önce 2000 liraydı da, ondan bahsediyor pahalı diye.
1712676891274.png

Bu tam da benim başıma gelen şey Akko 3108V2 model klavyeyle, ne eziyet çektiğimi bir ben bilirim. İnsan klavyeyi parmaklarını tuşların 1 santim üzerinde tutarak kullanmak zorunda kalır mı?

Scope RX'e geçtim en azından tuşların kontrolü bende ve aşırı rahatım.
O zaman anladığım kadarıyla siz böyle bir problem yaşamadınız. Yukarıdaki yorumlarda bir arkadaş bazen yanlışlıkla space tuşuna bastığını söylemiş, bu tarz şeylerle uğraşmak istemiyorum. Sizin yorumlarınıza göre sipariş vereceğim, bu yüzden detaylı bir şekilde soruyorum, kusura bakmayın.

İki ay kadar önce 2000 liraydı da, ondan bahsediyor pahalı diye.
Eki Görüntüle 2163934

Scope RX'e alternatif alacaksa da üzerine sinek konsa basacak bir klavye olmadığından emin olun. Rezalet bir deneyim çünkü, konu sahibi de benim gibi bu olaya hassas belli. Ben o gazla Scope'un şekillisine 5500 TL verdim, yaşadığım rahatlamadan sonra parası koymadı bile.

O zaman anladığım kadarıyla siz böyle bir problem yaşamadınız. Yukarıdaki yorumlarda bir arkadaş bazen yanlışlıkla space tuşuna bastığını söylemiş, bu tarz şeylerle uğraşmak istemiyorum. Sizin yorumlarınıza göre sipariş vereceğim, bu yüzden detaylı bir şekilde soruyorum, kusura bakmayın.

Scope RX ile hiçbir sorun yaşamadım, tüm tuşlar "bastığım" vakit etkinleşiyor ve parmaklarımı dinlendirebiliyorum. Diğer bahsettiğim Akko markalı klavyede o sorunların hepsini yaşadım, space tuşu da ramazan davulu gibi ses yapıyordu. Bu Attack Shark'ı falan bilmiyorum nasıldır.

Scope RX'e alternatif alacaksa da üzerine sinek konsa basacak bir klavye olmadığından emin olun. Rezalet bir deneyim çünkü, konu sahibi de benim gibi bu olaya hassas belli. Ben o gazla Scope'un şekillisine 5500 TL verdim, yaşadığım rahatlamadan sonra parası koymadı bile.

Scope RX ile hiçbir sorun yaşamadım, tüm tuşlar "bastığım" vakit etkinleşiyor ve parmaklarımı dinlendirebiliyorum. Diğer bahsettiğim Akko markalı klavyede o sorunların hepsini yaşadım, space tuşu da ramazan davulu gibi ses yapıyordu. Bu attack Shark'ı falan bilmiyorum nasıldır.

O halde klavyeyi sipariş veriyorum. Umarım bu da Gamepower gibi üzmez 🙂

Hocam adı sanı belli olmayan bir klavye almak istemiyorum. Üstelik estetik olarakta hiç hoş durmuyor.

O halde klavyeyi sipariş veriyorum. Umarım bu da Gamepower gibi üzmez 🙂

Gamepower çöp yani, üzmesine şaşırmam. Ben Scope RX'e neden şans verdim global ve popüler bir marka flagship ürünlerinde bazı şeylere dikkat eder, kullanıcı deneyimini umursar diye. Beklediğim gibi de çıktı sene başından beri kusursuz deneyim sağlıyor.

Klavye, fare gibi ekipmanlarda özellikler kadar konfor da önemli. Beğendiysen ve bütçeni zorlamıyorsa al gitsin.

Geri
Yukarı