Elektronik ASUS ROG STRIX SCOPE TKL Deluxe 1488TL

Hepsipay en fazla 15 TL verdi değil mi bir de ne kuponu kullandınız, yani ne kadara gelmiş oldu hıcam, ayrıntılı yazabilirswniz çok memnun olurum.

Daha önce verdiğim siparişle alakalı bir fiyat değişimi olmuştu oradan 100TL kupon almıştım. Bir de Hepsipay üzerinde 300TL vardı. 920TL'ye denk geliyor tüm cashbackleri alınca. Sizin alabileceğiniz ise yeni hesap açarsanız 50TL, N Kolay ile ödeme yaparsanız bi 50TL daha oradan alabilirsiniz. Tabii ikinci söylediğim Nays ile cashback limitiniz kalmadığını varsayarsak.

SteelSeries bir ekosistem kurmak istiyordum ki klavye ve kulaklık dışında, mouse pad ve fareyi almıtşım ama bu fiyatta inanılmaz iyi ne yapacağımı bilemedim gerçekten kararsız kaldım.

SteelSeries bir ekosistem kurmak istiyordum ki klavye ve kulaklık dışında, mouse pad ve fareyi almıtşım ama bu fiyatta inanılmaz iyi ne yapacağımı bilemedim gerçekten kararsız kaldım.

Ekipman alakcaksanız bence ekosistem şeklinde kurmayın. Her markanın daha iyi olduğu ürünler var çünkü. SteelSeries'ten pek yüzüm gülmedi mesela benim. :D

Ekipman alakcaksanız bence ekosistem şeklinde kurmayın. Her markanın daha iyi olduğu ürünler var çünkü. SteelSeries'ten pek yüzüm gülmedi mesela benim. :D

Saçma bir takıntı işte bende bu huyumu sevmiyorum ama düşüneceğim aslında düşünecek de pek bir şey yok acayip iyi fiyat ve kaliteli bir klavye. :D

Arkadaşlar daha önce Nays kullanmadım. Ne kadar cashback alabilirim ve nasıl yapılıyor anlatabilecek biri var mı?
  • Uygulamayı kurup kayıt oluyorsun.
  • Ürünün tam fiyatını nays hesabına atıyorsun.
  • Ürünü peşin olarak öde diyorsun.
    IMG_20230414_092251.jpg
    (Satıcı Hepsiburada olarak gözükmesi lazım, bazen hepsipay olarak geçiyor o yüzden geri ödeme yapılmıyor dikkat et)
  • Alışverişi yaptıktan sonra büyük ihtimalle ertesi gün hesabına yatar para 208 veya 210 TL kadar.
  • Ürün eline geçince Asus'un sitesinde promosyon ödemesine gelip fatura ve ürünün seri numarasını girip ekstra bi' 610 TL alacaksın.

Geri
Yukarı