Elektronik ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe sepette 1999TL

Yazdıklarımı okuyun hocam eğer ses takıntınız yoksa alınır kulaklıksız klavyenin bobin sesinden hayattan soğursunuz.
Hocam kulaklık takıyorum 7/24 sıkıntı olmaz. Bana TKL, uzun süre dayanacak klavye lazım sadece.
Daha yeni HyperX Alloy Core Origins TKL satın aldım 2.el ve fiyatı aynı... 3 yıllık klavye yani aldığım temiz kullanılmış ancak. Alırsam büyük ihtimalle Asus'u kullanıp HyperX'i yedeğe çekerim gibi...

HyperX'e bir şey olursa yine indirim kovalamak zorunda kalırım.

Hocam alınır mı? Bütçem bu aralarda indiririm kovalıyorum bu sıralar.

Ses takıntınız yoksa al geç ama kulaklıksız kullanırken kulakları rahatsız eden bobin sesi ve yazarken çıkardağı yay sesi çok rahatsız ediyor ileride bu sesler artabilir ve klavyeyi kullanılmaz hale getirir.

7-8 aydır kullanıyorum cidden çok güzel tıklama hissiyatı var. Bu fiyatta rakipsiz denilebilir.

Şu anki fiyatı iyi ama normal fiyatını hak eden asla bir klavye değil bu klavyenin ASUS nx Switch'li versiyonuna bakılır sadece.
Ondada yay sesi var ama bobin sesi yok. Fakat o bile hak etmiyor fiyatını.
Hocam kulaklık takıyorum 7/24 sıkıntı olmaz. Bana TKL, uzun süre dayanacak klavye lazım sadece.
Daha yeni HyperX alloy Core Origins TKL satın aldım 2.el ve fiyatı aynı... 3 yıllık klavye yani aldığım temiz kullanılmış ancak. Alırsam büyük ihtimalle ASUS'u kullanıp HyperX'i yedeğe çekerim gibi...

HyperX'e bir şey olursa yine indirim kovalamak zorunda kalırım.

Kulaklık takıyorsan bobin sesini duymazsın ama yay sesi sert basarsan ve tuşlara yanlardan basarsan gene duyarsın.

Son düzenleme:
Ses takıntınız yoksa al geç ama kulaklıksız kullanırken kulakları rahatsız eden bobin sesi ve yazarken çıkardağı yay sesi çok rahatsız ediyor ileride bu sesler artabilir ve klavyeyi kullanılmaz hale getirir.

Şu anki fiyatı iyi ama normal fiyatını hak eden asla bir klavye değil bu klavyenin ASUS nx Switch'li versiyonuna bakılır sadece.
Ondada yay sesi var ama bobin sesi yok. Fakat o bile hak etmiyor fiyatını.

Kulaklık takıyorsan bobin sesini duymazsın ama yay sesi sert basarsan ve tuşlara yanlardan basarsan gene duyarsın.

Ses seviyesi gayet makul düzeyde siz bu klavyeyi kullandınız mı yoksa tahmin mi yürütüyorsunuz?

Aldım.

1711314837192.png

Kullandım hocam bunun %100 olanı tamamen aynı tek fark TKL.

Bence ses makul bir seviyede rahatsızlık vermedi bana şu ana kadar ve dediğim gibi basım hissiyatı bence gayet tatmin ediyor. Bundan önce Razer light Switch kullanmıştım. Ki hocam kaldı ki klavye red Switch nasıl sesi çok rahatsız ediyor diyebiliyorsunuz anlamadım açıkçası.

Bunun yay sesi acayip irite ediyor. Alacaklar bunu bilsin.

Evet hocam.

Bence ses makul bir seviyede rahatsızlık vermedi bana şu ana kadar ve dediğim gibi basım hissiyatı bence gayet tatmin ediyor. Bundan önce Razer light Switch kullanmıştım. Ki hocam kaldı ki klavye red Switch nasıl sesi çok rahatsız ediyor diyebiliyorsunuz anlamadım açıkçası.

Hocam size öyle geliyor ya da farkında değilsiniz sizdeki Cherry mi ASUS nx mi?

Bunun yay sesi acayip irite ediyor. Alacaklar bunu bilsin.

Hocam bobin seside var vızz diye ötüyor bazı renklerde daha fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı