ASUS ROG STRIX, Windows kurulumu yaptıktan sonra ekran mor oluyor ve kapanıyor

Öğrenci4909

Femtopat
Daha fazla  
ASUS bilgisayar aldım Windows kurulumu yaptıktan sonra ekran mor olup kapaniyor. Servisi aradım Windows 10 Pro kurduğunuz için öyle olmuştur diyor sizce doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özellikleri neler, atar mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS bilgisayar aldım Windows kurulumu yaptıktan sonra ekran mor olup kapaniyor. Servisi aradım Windows 10 Pro kurduğunuz için öyle olmuştur diyor sizce doğru mu?
Kurulumu flaştan mı? Distkten mi? Yaptın.

Ayrıca sistem özelliklerini biliyor musun belki cidden sistem sürümü kaldırmıyor olabilir.
Sistem özellikleri neler, atar mısın?
Cidden flaş mi disk mi bilmiyorum ilk defa bilgisayar aldım ve bi arkadaşa yüklettim

Cidden flaş mi disk mi bilmiyorum ilk defa bilgisayar aldım ve bi arkadaşa yüklettim

Sistem özelliklerlerini vahiy yoluyla mı tahmin edelim onu mu istiyorsun
Buyur kardeşim al

Dosya Ekleri

• IMG_20231026_164744.jpg
    IMG_20231026_164744.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_20231026_164735.jpg
    IMG_20231026_164735.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 12
Cidden flash mi disk mi bilmiyorum ilk defa bilgisayar aldım ve bir arkadaşa yüklettim.

Buyur kardeşim al.

Kardeş şimdi nasıl anlatsam bilmiyorsan anlamazsın muhtemelen PC de ekran kartı sürücüsü kurulu değil senin mor dediginde mavi ekran diyor ki sürücüyü kur 😀

Kardeş şimdi nasıl anlatsam bilmiyorsan anlamazsın muhtemelen PC de ekran kartı sürücüsü kurulu değil senin mor dediginde mavi ekran diyor ki sürücüyü kur 😀

Bilgisayarın modelini biliyor musun marka demedim model yani ROG bilmem ne?

Sen bilgisayara sag tıkla Aygıt Yöneticisi'nden görüntü bağdaştırıcıyı bul altında yazan ekran kartı modelini Google'a yaz ya da fotoğraf at sürücü link bulup atayım sana bulamam derkez ama ekran kartı modelini bilmemiz lazım.

Ama ekranda yazı yazmiyor ekran yarım mor beyaz olup kapaniyor? Eminseniz kuran adama bağırıcam

Muhtemelen ekrak kartı sürücüsünden olur o problem dedigim gibi bilgisayar aygıt yöbeticisi görüntü bağdaştırıcısına tıkla altta yazanın fotoğrafını çek at.

Sen bilgisayara sag tıkla Aygıt Yöneticisi'nden görüntü bağdaştırıcıyı bul altında yazan ekran kartı modelini Google'a yaz ya da fotoğraf at sürücü link bulup atayım sana bulamam derkez ama ekran kartı modelini bilmemiz lazım.
ASUS Rog Strix G15 G513rc-hn193 Amd Ryzen 7-6800h 16gb Ddr5 512gb Ssd Rtx3050

Dosya Ekleri

• 16983290918994213145911950819400.jpg
    16983290918994213145911950819400.jpg
    137,8 KB · Görüntüleme: 21
ASUS ROG STRIX G15 G513RC-HN193 AMD Ryzen 7-6800H 16 GB DDR5 512 GB SSD RTX3050.

Tamam ben buldum zaten sen demeden PCni En Yeni Resmi GeForce Sürücülerini İndirin link git il GeForce yazanı indir sonra kur kurarken ekrak gidip gelir korkma sonra kurulum bitince PC yeniden başlat.

Tamam ben buldum zaten sen demeden pcni En Yeni Resmi GeForce Sürücülerini İndirin link git il GeForce yazanı indir sonra kur kurarken ekrak gidip gelir korkma sonra kurulum bitince PC yeniden başlat.

Pardon bu ling tıkla indir. Geforce Driver Results | NVIDIA

Yeni konular

Geri
Yukarı