ASUS ROG STRIX X570-F RGB ışıkları yanmıyor

WAMozart

Femtopat
Merhaba
Anakartın BIOS'unda "LED ec version" bölümünün karşısı boş. Anakartın BIOS'u güncel. Armory create tool da anakart görünmüyor, görünmesi gerekmiyor mu? Anakartın RGB ışıkları da çalışmıyor. Sorun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Çünkü Windows'u ilk kurarken anakartın ışıkları yanıyordu. Sonra armory create toolu kurduktan sonra sıkıntı oldu. Sorunu birçok yerde aradım, çözebilen olmamış sanırım. İstanbul dışı yaşadığım ve ASUS teknik servisin çok fazla olumsuz yorum almasından ötürü teknik servise göndermek istemiyorum.
Saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Armory create tool asus un yazılımı mı? Strix b450-f de öyle bir program yok. X570 e özel bir program mı yoksa sen ayrıca mı kurdun? Asus un kendi sitesinden aura sync yazılımını indirip onunla rgb leri kontrol edebiliyorsun

Armory create tool ASUS'un yazılımı mı? STRIX B450-F'de öyle bir program yok. X570'e özel bir program mı yoksa sen ayrıca mı kurdun? ASUS'un kendi sitesinden Aura Sync yazılımını indirip onunla RGB'leri kontrol edebiliyorsun

Evet, ürünün destek kısmında "Utilities" sekmesinde mevcut. Aura Sync ile beraber, her şey dahil bir program.

Geri
Yukarı