ASUS ROG STRIX XG249cm vs TUF Gaming VG249QM1a

Bütçe
10.000

Jeggıd

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim monitörler arasında kaldım ve birini almak istiyorum ama özellikler neredeyse başa baş gidiyor. Deneyimli arkadaşlar konu hakkında yorum yapabilir mi?

Bütçe varsa @Saint Lucia'nin onerdigi XG2431 daha mantikli. Soruya gelecek olursak VG249QM1a daha iyi.

Hocam bütçe var ama bu monitörü söylediklerimden üstün kılan nedir?

İkisi de alınmaz.

Bahsettiğin üründe G-Sync özelliği yok sanırım.

Son düzenleme:
Hocam bütçe var ama bu monitörü söylediklerimden üstün kılan nedir?

Daha iyi tepkime, daha iyi serilik, daha iyi akıcılık, daha iyi oyuncu deneyimi, daha iyi teknoloji vb sayar gideriz.
ViewSonic XG2431 Review incelemesi burada mevcut.

Bahsettiğin üründe G-Sync özelliği yok sanırım.

G-Sync modülü sizin baktığınız ASUS'larda da yok zaten. G-Sync komplike olarak çalışıyor konuştuğumuz monitörler de. G-Sync modüllü monitörler bütçenizin çok üstünde.

Daha iyi tepkime, daha iyi serilik, daha iyi akıcılık, daha iyi oyuncu deneyimi, daha iyi teknoloji vb sayar gideriz.
ViewSonic XG2431 Review incelemesi burada mevcut.

G-Sync modülü sizin baktığınız ASUS'larda da yok zaten. G-Sync komplike olarak çalışıyor konuştuğumuz monitörler de. G-Sync modüllü monitörler bütçenizin çok üstünde.

Hocam gözün kapalı al diyorsunuz yani bu monitörü.

Açık veya kapalı fark etmez. Daha iyi bir monitör varsa onu konuşmak ve önermek işi bilenlerin görevi. Sonrası alıcıya kalmış.

Hocam başka bir konuda ViewSonic marka monitör önermiyorum diye belirtmişsiniz o yüzden kafam karıştı biraz. ASUS gibi daha bilindik markanın monitörleri yerine belirttiğiniz modeli almam belirgin olarak ne gibi bir fark suncak bunu merak ediyorum.

Geri
Yukarı