ASUS ROG STRIX XG258Q vs XG249cm

Bütçe
9000
Ben sana onermemdeki sebep sağdan soldan okuduklarımi gelip burada satmıyorum.ben sahip olduğum deneyimledigim ürünü tavsiye ediyorum. Bende Asus rog 360hz monitör de var. Yani 249cm 270hz alinabilicek senin seçeneklerin arasındaki en iyisi. Birisi sana Asus u önermiyor sa bil ki kendi alamadığı içindir. O yüzden ben hep şunu soylerim kendi paranla başkasının egosunu tatmin etme.
Sen ne kadar Asus kullandığını söylüyorsan bil ki karşındaki de belli markaların ürünlerini kullanmışta konuşuyor. Bu herkes için geçerli. Gerek Zowie gerek AOC gerek GIGABYTE gerek... bir sürü marka ve model kullanmış birisiyim. Biz sanki sağdan soldan duyduklarımızı satıyoruz aynen kardeşim. Bu fiyat bandındaki ROG modeller kötü bunu az çok araştırsan sorunlu olduğunu bilirdin. Ayrıca aynen Asus'u önermiyorum çünkü alamadım param yetmedi ahhahahhahaha. Tüh yaa üstüne bi 2000TL (60Dolar) ekleyip alamadım:((

TN panel falan kötü değil kardeşim çıkın şu algıdan ya. Kötü olsa FPS oyuncuları yıllardır neden TN panelli Zowie kullansın?
TN panel hız, akıcılık, doğruluk isteyenler içindir.
IPS ise tamamen renk içindir.
Her şeyi geçtim IPS bir panel istediği kadar TN'den düşük msli olsun yine de ondan daha geridedir. Bu yapısal bir şey. İkisi tamamen kullanım amaçları farklı paneller.
Şu an zaten günümüzde neredeyse tüm Gaming adı altında geçen monitörlerde yüzlerce ayar mevcut. İstediğiniz şekilde yapabilirsiniz zaten. Ha ama çok rekabetçi bir oyuncu değilim diyorsan sen bilirsin.

Ek olarak bu fiyat bandında ROG ürünlerine bakma. Çok daha iyi markalar ve modeller var.
Ne alaka kardeş istesem 540hz alırım başka amaçlarım var esport da değilim monitör yazılım doğruluk açısından monitör arıyorum merak etme ben çok araştırdım sen önermesende ben bugüne kadar 1000 kişiye önerdiğim oldu millet çakma ve kötü yazılım monitör almamasi için yardım etmeye devam edicem.

Geri
Yukarı