Çözüldü ASUS ROG STRIX XG258Q vs PG258Q

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, bu 2 monitor arasında kaldım lütfen başka monitor önermezseniz sevinirim. XG258Q modeli 2800TL, PG258Q modeli 3300TL size sorum sizce hangisini almak daha mantıklı, XG258Q G-Sync compatible olarak geçiyor, PG258Q G-Sync olarak geçiyor. Sizce PG258Q yani G-Sync için 500TL daha fazla vermeye gerek var mı?

ASUS ROG STRIX XG258Q: Asus ROG Strix XG258Q 24.5" 1ms Full HD Freesync Pivot Oyuncu Monitör

ASUS ROG STRIX PG258Q: Asus ROG SWIFT PG258Q 24.5” 1ms (HDMI+Display) Full HD Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
XG258Q modelini ben kullanıyorum. Nvidia bir kart kullanıyorsan, PG258Q tercih edebilirsin. Monitör seçimin önemli, zira monitör nadiren değiştirilen bir bileşen bence. Bir kere aldın mı, uzun süre kullanırsın.
Rekabetçi oyunlar oynuyorsanız G-Sync açmanızı önermiyorum çünkü input lag oluşturuyor ve monitörün 240 Hz ve TN olmasının bir avantajı kalmıyor. Ayrıca artık Freesync monitörlerde de açılıyor G-Sync. Ben Viewsonic XG2402'de sorunsuz şekilde G-Sync kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı