Asus Rog Tytan G50AB - Vatan Computer

Arkadaş aklına takmış illa ben bu bilgisayarı alacağım diyor. Yahu benim canım kardeşim/abim, bence sen gel sana biz 8000 TL bütçeye taş gibi bunun kat kat daha üstün bir performansta bir bilgisayar toplayalım. Sakın yanlış anlama söylediklerimi. Çünkü toplama alman, hem stabilite bakımından hemde yüksek performans bakımından kat kat daha iyi olacak.

Sevgili arkadaşım toplamada yüksek performans alabirsin ancak stabil çalışma konusunda yanılıyorsun. Asus rog serisinde piyasada bulunmayan kaymak ürünler kullanıyor. Anakartını kendisi üretiyor özel olarak intel'den işlemcisini anlaşarak alıyor. Ayrıca rog serisi pc'ler milyonlarca kez denenip piyasaya sürülüyor. Bu yüzden yanlış bilgilendirme yapmayalım.

Tamam hocam hepiniz haklısınız. Ha yani Asus Rog serisi toplama bir bilgisayar alsam daha stabil olmayacak öyle mi? Kusura bakmayın ama siz yanılıyorsunuz. Stabil konusunda ikisi de aynı olabilir belki, ama performans konusunda toplama Asus rog serisi daha mantıklı ve en akıllıca hareket olur. Kusura bakmayın ama manyak değilim ben o kadar para olsa gidip Asus Rog pc almam. Yahu daha yüksek performans alabileceğim Asus rog serisi toplama bilgisayar almak varken neden pc'sini alayım.

@4454 arkadaşım önce technopat sitesinde asus rog serisi incelemelerini en ince ayrıntısına kadar izlemeni tavsiye ederim.
Tavsiyelerin için çok teşekkürler kardeşim. Fakat benim düşüncem bu yönde. Dediğim gibi o kadar param olsa masaüstü Rog serisi toplarım. Yada Msı gaming serisi. Sonuçta kafaya yatıp yatmama meselesi. Arkadaşın kafasına Rog pc yatmış ona da bir şey diyemezsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı