ASUS ROG Zephyrus G14 alınır mı?

desideratum

Centipat
Daha fazla  
Büyük oranda yazılım için ara sıra da oyun oynamak için kullanacağım, taşınabilir ve güçlü bir cihaz arıyorum. 20 bin TL bütçem var ASUS ROG Zephyrus G14 almayı düşünüyorum. Kötü yanları birkaç kronik sorunu varmış, kamerası yok ve ekranı 60Hz. Bu fiyata başka önerdiğiniz bir laptop var mı?

Büyük oranda yazılım için ara sıra da oyun oynamak için kullanacağım, taşınabilir ve güçlü bir cihaz arıyorum. 20 bin TL bütçem var ASUS ROG Zephyrus G14 almayı düşünüyorum. Kötü yanları birkaç kronik sorunu varmış, kamerası yok ve ekranı 60Hz. Bu fiyata başka önerdiğiniz bir laptop var mı?
Hocam yazılım için kamera sorun olmaz ve eğer valorant tarzı oyun oynamayacaksanız 60Hz'de sorun olmaz,bence alınabilir.

ben de oyun için değil ama iş için bakıyorum. G14 çok çok inceledim ama karar veremedim. Paylaşılan Flow cihazı çok ince, çok ısınma yapmaz mı ?

kronik sorunları nelerdir ?

Geri
Yukarı