ASUS ROG Zephyrus G14 kurgu uygulamaları için sorun oluşturur mu?

Plugin

Femtopat
Merhaba arkadaşlar, şu an stokta olmadığı için beklemedeyim ancak Adobe Premiere ve Adobe After Effects gibi kurgu uygulamaları kullanmak için laptop alacağım.

ASUS ROG Zephyrus G14 ve MSI Creator 17 A10SE-272TR arasında kalmış durumdayım. Aralarında fiyat ve donanım farkı var ancak ASUS'ta yer alan Ryzen işlemci ve ürünün boyutu aklımı çeldiği için stok gelmesini beklerken bayağı bir arastırmaya gittim. Recep bey Video'da Adobe performansından video render süresinden bahsediyor ama sadece dönüştürme yaptığı için benim için yeterli bir bilgi değil. Sizce G14'ü beklemeye değer mi yoksa MSI alıp kafayı rahatlatayım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Creator 17, GS75 kasasını kullanıyor yanı baya ısınan bir laptop önermem.

G14 için de yüksek gecikmeli ama renkleri gayet iyi olan 120Hz paneli ve Max-Q GPU'su olduğunu bilin. 14 inch lazımsa ve bunlar size sorun olmazsa alabilirsiniz. Gene de 14 inch lazım değilse gaming laptoplara yönelip benzer fiyata daha iyi performans bulabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G14 için de yüksek gecikmeli ama renkleri gayet iyi olan 120Hz paneli ve Max-Q GPU'su olduğunu bilin. 14 inch lazımsa ve bunlar size sorun olmazsa alabilirsiniz. Gene de 14 inch lazım değilse gaming laptoplara yönelip benzer fiyata daha iyi performans bulabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkür ederim mesajınız için 14 inch yeterli olacaktır. renklerin iyi olması kurgu için iyi bir etken diğer laptopun paneli orada bir şaheser oluşturuyor ama ısınması kötü bunu bilmiyordum. Onunla ilgili inceleme bulamadım pek

G14'ün 60Hz modelini mi yoksa 120 Hz modelini mi tavsiye edersiniz?

Geri
Yukarı