ASUS ROG Zephyrus G14 laptop DDR4 16 RAM önerisi

Bütçe
1500

tregb

Zeptopat
Daha fazla  
İyi günler,
Bilgisayarımdaki belleklerimi çift kanal çalışması için artırmak istiyorum. Cihazımın modeli ASUS ROG Zephyrus G14 GA401QE-K2204-Gaming. RAMExpert'te görünen RAM modeli Samsung M471A2G44AM0-CWE. 16 GB DDR4 3200MHz CL22 olan bu RAM cihaz üzerinde onboard olarak geliyor.

1653035964061.png

1653036134822.png

Bu cihaza uygun 16 GB bir adet RAM almak istiyorum. Hangi modeli tavsiye edersiniz.

Cihazda Samsung RAM var. Bigboy RAM alabilirsiniz. Samsung çip kullanıyor ve ömür boyu garantisi var.

Bu üründen başka bir tavsiye almak istiyorum. Bu ürünü ilk kez gördüğüm için markaya biraz ön yargım var. Kullanan varsa üründen memnun olup olmadığını belirtebilir mi?

Bigboy RAM'ler Samsung çip kullanıyor ve ömür boyu garantisi var. Ön yargı olmasını anlıyorum fakat buna gerek yok.

Bigboy RAM'ler Samsung çip kullanıyor ve ömür boyu garantisi var. Ön yargı olmasını anlıyorum fakat buna gerek yok.

Satın aldım. Takınca bir adet benchmark yapıp buraya eklerim.
Merhaba, benchmark yapmam için önceki haliyle yapmam gerekirdi. Bende veri madenciliği üzerine bir çalışma koşturdum. Medium yazılarını içeren bir 1GB veri üzerinde sparse matris oluşturup bir arama algoritması çalıştırdım. Ve RAM'i 25 dakika boyunca bu şekilde %100 olarak kullandım. Şu an için RAM'den memnunum.
Screenshot (6).png
Screenshot (5).png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı