ASUS ROG Zephyrus G14 modelinde yaşanan sorunlar

Hocam rahatsız ediyorum tekrardan asus tan model numarasını girip sorguladığımda onarım durumu vs yazıyor sizde de öylemi
Evet hocam. Oraya çok takılmayın ama. Bende bir ara onarım ücretiyle alakalı iletişime geçilecek gibi bir şey vardı. İade harici ürün kargoya verildi gibi bir şey yazarsa GPN ile iletişime geçersiniz.
Hocam selam. Benim ürünü tekrar incelenmesini istediğimiz halde geri yollamışlar. GPN ürünü pazartesi günü tekrar teknik servis kaydı açarak yollamış ama hiç bakmadan laptopu geri yollamışlar. İade almıyorlar. Sizde durum nedir?

Son düzenleme:
Evet hocam. Oraya çok takılmayın ama. Bende bir ara onarım ücretiyle alakalı iletişime geçilecek gibi bir şey vardı. İade harici ürün kargoya verildi gibi bir şey yazarsa GPN ile iletişime geçersiniz.
Hocam selam. Benim ürünü tekrar incelenmesini istediğimiz halde geri yollamışlar. GPN ürünü pazartesi günü tekrar teknik servis kaydı açarak yollamış ama hiç bakmadan laptopu geri yollamışlar. İade almıyorlar. Sizde durum nedir?
Cevap bekliyorum bende belliydi böyle bir şey olacağı koşulsuz iadeye göre bir prosedür oluşturmadıkları için olayı asusa atıyolar onlarda iplemiyo tüketici hakem heyetine başvursan 4-5 aydan önce yanıt alamazsın mecbur kullanıcaz artık

Cevap bekliyorum bende belliydi böyle bir şey olacağı koşulsuz iadeye göre bir prosedür oluşturmadıkları için olayı asusa atıyolar onlarda iplemiyo tüketici hakem heyetine başvursan 4-5 aydan önce yanıt alamazsın mecbur kullanıcaz artık
Maalesef hocam. Bu durumu duyurabildiğim kadar duyururum. Çok can sıkıcı bir olay çünkü. Allaha emanet ürün satıyorlar resmen.

Maalesef hocam. Bu durumu duyurabildiğim kadar duyururum. Çok can sıkıcı bir olay çünkü. Allah'a emanet ürün satıyorlar resmen.

Wi-Fi problemi için AX210 var 400 civardır onun dışındı cw ye yapacak bir şey yok donma olayınıda dediğim gibi AMD software i silince kısmen engelledi gibi bunun dışında dediğin gibi ama tek teselli eden kısmı bu sorunları her Zephyrus kullanıcılarının yaşıyor olması

Wi-Fi problemi için AX210 var 400 civardır onun dışındı cw ye yapacak bir şey yok donma olayınıda dediğim gibi AMD software i silince kısmen engelledi gibi bunun dışında dediğin gibi ama tek teselli eden kısmı bu sorunları her Zephyrus kullanıcılarının yaşıyor olması

Ram yükseltmesi yaparsam eski bilgisayarın içindeki Intel WiFi kartı takmayı düşünüyorum. Umarım sağlam bir şekilde yollarlar. Sağlam gelsinde artık diyorum 😂

RAM yükseltmesi yaparsam eski bilgisayarın içindeki Intel Wi-Fi kartı takmayı düşünüyorum. Umarım sağlam bir şekilde yollarlar. Sağlam gelsinde artık diyorum 😂

Hocam benimki de ret yemiş yazılımsal arıza olarak görüyorlarmış 10 dk gpn'le tartıştım bir sonuca varamadım 15 gün içinde iade politikasına uymayıp ASUS'un 6 aylık iade değişim işlemlerine tabii tutuyolar bizi heves falan kalmadı cihaz sağ salim gelir umarım
Hocam benimki de ret yemiş yazılımsal arıza olarak görüyorlarmış 10 dk gpn'le tartıştım bir sonuca varamadım 15 gün içinde iade politikasına uymayıp ASUS'un 6 aylık iade değişim işlemlerine tabii tutuyolar bizi heves falan kalmadı cihaz sağ salim gelir umarım

Servis bana video kaydı al öyle başvur vs dedi belki onu denerim onun dışında elimizde patladı cihaz yazık cidden

Aklıma “garibanın yüzü gülür mü” lafı geldi, ben de 3 tane laptop iade edip Legion 5 aldım nihayet sorunsuz ürün geldi. Tek sorun bazı oyunlarda düşük GPU kullanımı fakat yoruldum artık iade vs. işlemleri için. Umarım çabuk hallolur sizinki de.

Aklıma “garibanın yüzü gülür mü” lafı geldi, ben de 3 tane laptop iade edip Legion 5 aldım nihayet sorunsuz ürün geldi. Tek sorun bazı oyunlarda düşük GPU kullanımı fakat yoruldum artık iade vs. işlemleri için. Umarım çabuk hallolur sizinki de.

Firma tarafıyla işimiz kalmadı artık iki laf oyunuyla laptopu servise soktuk daha koşulsuz iade olmaz işi ASUS'la çözmeye çalışacağız hayırlısı olmuyacaksada iadere edeceğiz malum kurlardan dolayı 10'a aldığım ürüm 12.5 olmuş:(

Servis bana video kaydı al öyle başvur vs dedi belki onu denerim onun dışında elimizde patladı cihaz yazık cidden

Asus un firma olarak yaptığı rezalet cidden. THH ile uğraşsan o da ayrı dert. Ben şehir dışında olduğum için anca haftaya bakabileceğim. Bugün yollamışlar sanırım. Umarım sorunsuz gelir ve cidden yazılımsal sıkıntıdır ve çözülür. Şu ara müsait olmadığım ve yoğun bir ders programım olduğu için uğraşamıyorum. Müsait olduğum zaman gerekli yerlerde bu rezilliklerini duyurup elimden geleni yapacağım.

Firma tarafıyla işimiz kalmadı artık iki laf oyunuyla laptopu servise soktuk daha koşulsuz iade olmaz işi ASUS'la çözmeye çalışacağız hayırlısı olmuyacaksada iadere edeceğiz malum kurlardan dolayı 10'a aldığım ürüm 12.5 olmuş:(

Firma olarak cidden rezalet ötesi tutumu var. İade vs. olmazsa da umarım ilerde bir işimiz düşmez. Allaha emanet kullanıyoruz şu an.

Hocam siz yine iade edebilmişsiniz. Biz onu da yapamıyoruz.
@Vamola44 hocam ben bir kaç gündür kullanıyorum. Eski sıkıntılarımı yaşamadım daha. Siz de durumlar nasıl?

Son düzenleme:
ASUS'un firma olarak yaptığı rezalet cidden. THH ile uğraşsan o da ayrı dert. Ben şehir dışında olduğum için anca haftaya bakabileceğim. Bugün yollamışlar sanırım. Umarım sorunsuz gelir ve cidden yazılımsal sıkıntıdır ve çözülür. Şu ara müsait olmadığım ve yoğun bir ders programım olduğu için uğraşamıyorum. Müsait olduğum zaman gerekli yerlerde bu rezilliklerini duyurup elimden geleni yapacağım.

Firma olarak cidden rezalet ötesi tutumu var. İade vs. olmazsa da umarım ileride bir işimiz düşmez. Allah'a emanet kullanıyoruz şu an.

Hocam siz yine iade edebilmişsiniz. Biz onu da yapamıyoruz.
@Vamola44 hocam ben birkaç gündür kullanıyorum. Eski sıkıntılarımı yaşamadım daha. Siz de durumlar nasıl?

Hocam servisten geldiğinde de değişen bir şey olmadı benim biraz araştırma yapıp MT7921'in yeni driverını bulup indirdiğimde hızım düzeldi onun dışında donma kısmında da dediğim gibi AMD Software'i gelir gelmez sildiğim için bir aksaklık yaşamadım şu an bir sıkıntısı yok cihazın ama sorun çözücü ben oldum servis değil 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı