ASUS RTX 2060 FurMark testi iyi mi?

berraassde

Decapat
Daha fazla  
4-5 ay önce 2. el olarak aldım kartı (sadece 1 ay kullanılmış) yani toplamda 6 ay gibi bir süredir kullanıyorum. FurMark testinde 20 dakikalık testte 82 derece gördü. 90-80 FPS arasında da bir FPS aldım. 1920x1080 çözünürlük (ekran görüntüsü almıştım fakat yanlış yer çıkmış. Ondan dolayı koyamadım.)

ASUS TUF 2000 serisinde diğer konularda normal demişler bu sıcaklığa çok sorun çıkarmazsa benlik bir sorun yok zaten.
Hocam şu an sorun olmayabilir fakat önümüz yaz. Zaman geçtikçe de içindeki macun etkisini kaybediyor termal pedler de aynı şekilde bakım yapsanız daha iyi olur sizin adınıza. 90 dereceleri görmeye başlamadan önleminizi alın derim.

ASUS TUF 2000 serisinde diğer konularda normal demişler bu sıcaklığa çok sorun çıkarmazsa benlik bir sorun yok zaten.

RTX 2000 ve GTX 1600 serisi kartlarda birinci jenerasyon TUF'lar kötü kartlardı. Sonra V2, EVO'ları falan çıktı.

Bir bakım yapman iyi olur 70 altına düşmez ama 80 üzerine de çıkacağını sanmam.

Bence kartın datasheet ine bak öyle aç genelde bunların max sicaklığı 89 c civarında biraz fazla ama sıkıntı edecek birşey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı