Elektronik ASUS RTX 3080 ROG Strix O12G EVA OC 16.100TL!

Son düzenleme:
@Cascade55 dostum merhaba, son durum nedir acaba? Aynı kartı almayı düşünüyorum. Ek olarak coil whine sorunu var mı?

@floscy hocam merhaba, hala kullanıyorsanız memnun musunuz? Ek olarak coil whine var mı?

@Cascade55 dostum merhaba, son durum nedir acaba? Aynı kartı almayı düşünüyorum. Ek olarak coil whine sorunu var mı?

@floscy hocam merhaba, hala kullanıyorsanız memnun musunuz? Ek olarak coil whine var mı?
Bobin sesi arada bir kulaklıgı cıkarırsam ya da hoparlör kapalıysa anca duyuluyor yanı rahatsız etmiyor. Ekran akrtı saatlerce oynasan dahi 60 dereceyi geçmiyor memnunum şimdilik

Memnunum cw çoğu 3000 serisi ve 6000 serisi ekran kartlarında var ne yazık ki o konuyla alakalı bir şey diyemeyeceğim.

Sizde de eva Edition modeli mi bulunuyor?

@floscy bahsedildiği gibi Eva'da ısınma sorunu yaşıyor musunuz?

Eva normal ROG STRIX'den biraz daha ısınıyor çünkü %9 daha OC'lu bir ekran kartı stock halde bile 2010MHz falan görüyor ama ısılar yükselmeye başlayınca 1935-50'lere kadar düşebiliyor ama merak etme UV ile çözdüm ben işi 1980 MHz de 60-65 derecelerde kullanıyorum ve gayet stabil çalışıyor. Hem performansı arttı hem de sıcaklıklar optimum oldu sana da bir ayar çekeriz.

@floscy hocam alacağım almasına ama ROG serisinde aşırı coil whine sorunu var diyorlar. Bu durum da kafamı karıştırıyor. Ya Suprim ya da ROG alacağım.

Eva normal ROG STRIX'den biraz daha ısınıyor çünkü %9 daha OC'lu bir ekran kartı stock halde bile 2010MHz falan görüyor ama ısılar yükselmeye başlayınca 1935-50'lere kadar düşebiliyor ama merak etme UV ile çözdüm ben işi 1980 MHz de 60-65 derecelerde kullanıyorum ve gayet stabil çalışıyor. Hem performansı arttı hem de sıcaklıklar optimum oldu sana da bir ayar çekeriz.
Ben de merak ettim, takipteyim hocam.

@floscy hocam alacağım almasına ama ROG serisinde aşırı coil whine sorunu var diyorlar. Bu durum da kafamı karıştırıyor. Ya Suprim'ya da ROG alacağım.

Hocam cw şu anki mevcut nesilin DNA'sında var ne yazık ki yani Suprim aldım cw olmayacak ya da ASUS TUF aldım cw olmayacak Palit aldım cw olmayacak diye bir şey yok ne yazık ki bu seride çoğu kartta var ve denk gelmeme ihtimali yüz binde 1 falan sanırım çok fazla cwli ürün var şu anda yapacak bir şey yok.
Ayrıca Cw'nin herhangi bir zararı yok sadece bobinler ses yapar onu da kasanın dibine gitmedikçe çoğu zaman duymazsınız bile(eğer felaket yüksek cw değilse)

Geri
Yukarı