ASUS RTX2060 MSI Afterburner ideal fan ayarı

Fan ayarı en güzel seçenek sizin için. Bozmayın ayarları. Fanların bozulmasından da korkmayın. Kartın kendisine 3000+ TL üzerinde ödediğinizi varsayarak konşursam, üstündeki fanlar maksimum 200 lira. Kartın kendisinde bir soruna sebep olmaktansa, 200 liralık fanlardan birinin zamanla yavaş çalışmaya başlaması her zaman bana daha mantıklı gözükmüştür.

Çok teşekkür ederim. Yaptığım fan ayarında bir değişiklik önerir misiniz? Yoksa bu şekilde kalsın mı?

Çok teşekkür ederim. Yaptığım fan ayarında bir değişiklik önerir misiniz? Yoksa bu şekilde kalsın mı?
Elinizdeki kart bende yok. Denemeden bir şeylerde öneremem. Dolayısıyla bir tavsiyede bulunamıyorum. 2060 Super kullanıyorum fakat fan ve benzeri durumlar markadan markaya değişiklik gösterir. Sıcaklıklarınız iyiyse, değişikliğe gerek yoktur.

Elinizdeki kart bende yok. Denemeden bir şeylerde öneremem. Dolayısıyla bir tavsiyede bulunamıyorum. 2060 Super kullanıyorum fakat fan ve benzeri durumlar markadan markaya değişiklik gösterir. Sıcaklıklarınız iyiyse, değişikliğe gerek yoktur.

O zaman attigim fotoğraftaki profil kalsın. Çok teşekkürler yardımlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı