Çözüldü Asus RX 480 Siyah Ekran Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cihan Akrebimsi

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün elime geçen Asus RX 480'nin montaj ve kurulumunu yaptım. AMD'nin programından bakıyorum her şeyi görüyor. Kartın ışıkları her şey aktif. GTA V' i açıyorum. Belleği falan görüyor doğru ama oyuna ilk benchmark testi yapayım dedim tam açtı görüntü gitti bi anda siyah ekran oldu. Daha doğrusu monitörün güç bağlantısı kesilmiş gibi sorun çıkıyor ortaya. HDMI kablo bağlantısı var. Sorun neyden kaynaklıdır acaba?
  • İşlemci: İ5 6600
  • RAM: 16 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet. Büyük küçük harften ceza almıştım yazamadım. Sürücüleri CD'den kurup güncelleme yaptım sonrasında. Sorun çözüldü.
Sorununuz çözüldü mü?

Bugün yeni güncelleme gelmiş, 16.11.4 yükleyin.

AMD bilinen sorunlar başlığı altında siyah ekran hatalarından bahsetmiş. Giderilen sorunlar başlığı altında ise bu sorunun düzeltildiği hakkında bilgi vermemiş yalnız, siz yine de güncel sürücüyü 16.11.4 indirin, ne olur ne olmaz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı