ASUS RX 5500 XT alınır mı?

Bütçe
1650

AliGurer

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar bahsettiğim ekran kartı 1650₺'ye alınır mı? Fikirlerinizi merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Sıfırsa alınır. Sabrederim indirim kovalarım dersen daha ucuzada alırsın. Güncel bir kart. Ama yok birader bana güncellik işlemiyor. Gönder oradan fps dersen: RX580 tercih edebilirsin. Her iki kartta seni uzunca bir süre üzmez meraklanma..

Sıfırsa alınır. Sabrederim indirim kovalarım dersen daha ucuzada alırsın. Güncel bir kart. Ama yok birader bana güncellik işlemiyor. Gönder oradan fps dersen: RX580 tercih edebilirsin. Her iki kartta seni uzunca bir süre üzmez meraklanma..
Evet ürün sıfır incehesap indiriminde 1650₺‘ye aldım. Teşekkürler önerin için.

İki kartın da fiyatı ortalama aynı gördüğüm kadarıyla 100-150 TL oynuyor. RX 5500 XT daha iyi bir ekran kartıdır. Ayrıca RX580 GDDR5 / RX 5500 XT GDDR6 dır. Sonuç ortada tartışmaya bile gerek olmayan bir konudur. Gönül rahatlığı ile 5500 XT alabilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.

İki kartın da fiyatı ortalama aynı gördüğüm kadarıyla 100-150 TL oynuyor. RX 5500 XT daha iyi bir ekran kartıdır. Ayrıca RX580 GDDR5 / RX 5500 XT GDDR6 dır. Sonuç ortada tartışmaya bile gerek olmayan bir konudur. Gönül rahatlığı ile 5500 XT alabilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.
Tartışmaya açık olmamak :D RX580 tüm oyun testlerinde geçiyor 5500'ü o yüzden dedim güncel istiyorsan o fps istiyorsan o diye..

Tartışmaya açık olmamak :D RX580 tüm oyun testlerinde geçiyor 5500'ü o yüzden dedim güncel istiyorsan o FPS istiyorsan o diye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
.
Demek RX580 daha iyiymiş :) lütfen tekrar incelemenizi tavsiye ederim.

.
.
Demek RX580 daha iyiymiş :) lütfen tekrar incelemenizi tavsiye ederim.
Hahahah :D Arkadaşın aldığı 4GB'sa ? Bilmeden konuşmak saçma olur 4gb'lık bir testlere bakın birde siz.

Hahahah :D arkadaşın aldığı 4 GB'sa? Bilmeden konuşmak saçma olur 4 GB'lık bir testlere bakın bir de siz.

Arkadaşımızın İncehesap'tan aldığı ASUS RX 5500XT 8 GB tır. RX580 8 GB ile karşılaşması da burada buyrun

;) konu kapanmıştır...

Yeni konular

Geri
Yukarı