ASUS RX 570 vs ASUS GTX 1650 vs ASUS RX 580 vs ASUS GTX 1650S

Ph ile TUF performans aynı arada 200 lira oynuyor. 3 hafta oldu alalı günde 3-4 saat oynuyorum ısınma sorunu gibi bir etkenle karşılaşmadım. 200 lira değer mi onu bilemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
ph ile tuf performans aynı arada 200 lira oynuyo 3 hafta oldu alalı günde 3-4 saat oynuyorum ısınma sorunu gibi bi etkenle karşılaşmadım 200 lira değermi onu bilemem
Benim oynadığım oyunlar genelde roleplay üzerine olduğu için 3-4 saati geçiyor ve ekran da kaydediyorum. Isınır illaha ki
O sistem zamlandıktan sonra alınabilirliğini yitirdi. O fiyata 1660S sistem toplanır.
Kara cumada almayı düşünüyorum zaten. Fiyatının oldukça yüksek olduğunun maalesef bende farkındayım.

Benim oynadığım oyunlar genelde roleplay üzerine olduğu için 3-4 saati geçiyor ve ekran da kaydediyorum. Isınır illaki ki.

Kara cumada almayı düşünüyorum zaten. Fiyatının oldukça yüksek olduğunun maalesef bende farkındayım.

Bence sen TUF al PH'de de uzmanlar ısınma sorununu illaki çözüm buluyorlar. Ama ben çok vakit geçiriyorum falan dersen TUF senin için daha ideal gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Toplam fiyat: 5969₺

Yakın zamanda olacak 11.11 indirimleriyle yaklaşık 300-400 TL fiyat düşebilir.

Toplam fiyat: 5969₺

Yakın zamanda olacak 11.11 indirimleriyle yaklaşık 300-400 TL fiyat düşebilir.

Konuyla alakasız olacak ama bazı Alış-veriş uygulamaları 11.11'de ürünlerine indirime sokuyor. İnternette ise Kara cuma 29 Kasım olarak gözüküyor. Bunun nedeni nedir?

Konuyla alakasız olacak ama bazı alışveriş uygulamaları 11.11'de ürünlerine indirime sokuyor. İnternette ise Black Friday 29 Kasım olarak gözüküyor. Bunun nedeni nedir?
Kendilerine göre rastgele indirim yapıyorlar. Yok Efsane Cuma yok 11.11 sonra da Black Friday oluyor. Sebebini ben de bilmiyorum ama önden kazık atmak sanırım amaç. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı