ASUS RX 5700 TUF nasıldır?

Bilemiyorum senin kartında ısınma sorunu falan oluyormu ?

Aynen bu farklıymış eski modeli bu, fanlara dikkatli bakınca gördüm. Benimkinde hiçbir sıkıntı yok, 64 derecenin üstüne çıktığına hiç denk gelmedim.
bu yenisi.

Aldığınız ekran kartı eski model, yenilenen model değil. 2600 TL'ye çok iyi bence. Ama ısınma sorunu falan olur mu bilemiyorum. Bence bir deneyin, ısınırsa iade edersiniz.

Not: İade hakkı oluyor mu bilmiyorum, bilen biri varsa düzeltebilir.

Aldığınız ekran kartı eski model, yenilenen model değil. 2600 TL'ye çok iyi bence. Ama ısınma sorunu falan olur mu bilemiyorum. Bence bir deneyin, ısınırsa iade edersiniz.

Not: İade hakkı oluyor mu bilmiyorum, bilen biri varsa düzeltebilir.
Fiyatı güzel fakat ısınma yapıp sorun çıkarıcaksa gerek yok diye düşünüyorum parayı çöpe atmaya gerek yok

Bende 2060 Super ve düz 5700 arasında gidip geliyordum aşırı konu açılıyor 5000 serisi ile şu an bile teknik desteğe girip bu gece açılmış 2-3 adet siyah yeşil ekran sorunları görebilirsin ben kararımı kesinlikle 2060 Super'den yana verdim fiyatları hemen hemen aynı tek sorunum Free Sync monitörümde G-Sync'i 144 Hz kullanıp kullanamayacağım forumdan bir arkadaşın monitörüde aynı ve 2060 Super'i var sordum cevap bekliyorum eğer G-Sync aktif 144 Hz kullanılıyorsa kesinlikle 2060 Super alacağım.

Geri
Yukarı