Satılık/Takas Asus RX 580 8GB

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet
Piyasa öyle hocam mining kartı diye alıyolar.
Hocam Rx6600 ile mining performansı çok yakın fakat aradaı +100W güç tüketim farkı var. TR için ciddi bir fark bu. Mining için de pek satılacağını düşünmüyorum. Bence hızlıca elinizden çıkarmanız mantıklı olacaktır. Son karar tabi ki yine sizin.

Mining için bile olsa bu piyasada bu fiyata satılması imkansız.
Hocam RX6600 ile mining performansı çok yakın fakat aradaı +100W güç tüketim farkı var. TR için ciddi bir fark bu. Mining için de pek satılacağını düşünmüyorum. Bence hızlıca elinizden çıkarmanız mantıklı olacaktır. Son karar tabii ki yine sizin.
Mining sırasında arasındaki 20-30w en fazla. Normal TDP değerleri mining için geçerli değil.

Mining sırasında arasındaki 20-30w en fazla. Normal TDP değerleri mining için geçerli değil.
Aynen şimdi kontrol ettim TDP değerleri kadar yokmuş ama şu iki yere göre 30 MHs için Rx580 135W çekerken Rx6600 55W çekmiş.

Aynen şimdi kontrol ettim TDP değerleri kadar yokmuş ama şu iki yere göre 30 MHs için RX580 135W çekerken RX6600 55W çekmiş.
Hayır RX 580 32 mh 80W civarı çekiyor. Kendim kullandığımdan biliyorum.

Hocam 2.el sitelerindeki fiyatlardan haberiniz yok herhalde. Ben Eskişehir'de oturuyorum ve çevremdeki en ucuz ilan kendiminki. 8'e hatta 9'a bir sürü ilan var. Yine de Türkiye genelindeki fiyatlara bakıp fiyatı güncellerim.

Hocam 2.el sitelerindeki fiyatlardan haberiniz yok herhalde. Ben Eskişehir'de oturuyorum ve çevremdeki en ucuz ilan kendiminki. 8'e hatta 9'a bir sürü ilan var. Yine de Türkiye genelindeki fiyatlara bakıp fiyatı güncellerim.
Peki siz o fiyatlara koyup satmayı çalışın o zaman. Daha ucuza 1660S ve o fiyatlara da 6600 XT, 3060 gibi kartlar varken kimse gidip de yıllanmış RX 580'i almaz.

• Beğen
İfadeler: WTC

Yeni konular

Geri
Yukarı