ASUS RX 580 ne kadar eder?

Buffy

Hectopat
Merhaba. Ekran kartımı yükseltmek için satmak istiyorum. Ancak stokta olmamasından dolayı fiyatları belli değil. İkinci eller garip bir şekilde dengesiz. Garantili ürünü 1.200'e satan da var, garantisiz ürünü 2.200'e satan da var. Hatta daha dün forumda birisi letgo'dan 2.050 lira teklif aldığını belirtmişti. İyice kafam karıştı, değerleme konusunda yardıma ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum.

Ekran kartım 8 GB'lık, 3 fanlı olan model.

Model numarası: ASUS ROG STRIX RX580 O8G Gaming.

Son düzenleme:
Stokta ürün yok bence satmamalısın. Düşündüğün fiyata koyma 100-200 üstüne koy pazarlıkla inersin zaten. Mining yapan adamlar alır direkt.

Geçen gün bir arkadaş için aynı model kart için 1900 lira teklif eden olduğunu söylemişti. Yalan söyleyeceğini düşünmüyorum. Ayrıca elinde ki kart madenciliğin en gözde kartlarından birisi. Biraz bekleyip çok iyi bir fiyata kartı satma şansın var.

Geçen gün bir arkadaş için aynı model kart için 1900 lira teklif eden olduğunu söylemişti. Yalan söyleyeceğini düşünmüyorum. Ayrıca elinde ki kart madenciliğin en gözde kartlarından birisi. Biraz bekleyip çok iyi bir fiyata kartı satma şansın var.
Evet. Ben de aynısını gördüm ancak neden beklemem gerektiğini anlayamadım. Üzerine ekleyip nvidia tarafına geçmek istiyorum.

Alacağınız kart stokta yoksa yada daha pahalıysa şu an satmak mantıksız demek istediğim o. 1660S almak için sattım piyasada kalmadı ve pahalandı. 1660S Kasım ayında 2500 TL iken şu an ya yok yada 3500-4000 TL gibi abartı fiyatlara, satınca da alamazsan eğer ekran kartsız kalırsın.

Evet. Ben de aynısını gördüm ancak neden beklemem gerektiğini anlayamadım. Üzerine ekleyip nvidia tarafına geçmek istiyorum.
O arkadaşla en son konuştuğumuzda yüksek ihtimal 2400 lira kartı sattı. Nvidia tarafına geçebilirsiniz ama paradan ziyade stoklarda kart yok. Yeni stoklardan umudunuz da pek olmasın çünkü miningciler onları da süpürecekler. Bende de RTX 2060 kart mevcut. Bu piyasaya göre bir fiyat biçip ilana koyacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı