ASUS RX 580 yeşil ekran ve görüntü gitmesi

CrewPung

Hectopat
1 ay önce PC topladım ve PC'de ASUS RX 580 ekran kartını kullandım ama oyunlarda arada yeşil ekran veya ekran gitmesi oluyordu. Şimdi o olay dahada çoğaldı. Ne yapacağımı bilmiyorum, yeni de ekran kartı. Acaba sorun nedir?

not: umarım ekran kartında sorun yoktur çünkü garantiyle uğraşmak çok sıkıcı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeşil ekran alıyorsanız donanımınız da bir sıkıntı var demektir. Yeşil ekran aldığınız bir sahneyi çekip buraya koyarsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz.

Yeşil ekran alıyorsanız donanımınız da bir sıkıntı var demektir. Yeşil ekran aldığınız bir sahneyi çekip buraya koyarsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz.
Ekran kartını çıkarıp taktım HDMİ YERİNE display kablosu taktım 3 gündür yeşil ekran veya kapanma sorunu almıyorum. Umarım çözülmüştür.

Ekran kartını çıkarıp taktım HDMİ YERİNE display kablosu taktım 3 gündür yeşil ekran veya kapanma sorunu almıyorum. Umarım çözülmüştür.

Eğer hdmı da sağlıklı görüntü alamıyorsanız sorununuz çözülmüş değil sadece ertelenmiştir... ilerleyen zamanda 2. Monitör veya dp desteği olmayıp hdmı desteği olan bir monitör takmak isterseniz çıkış alamayacaksınız daha kötüsü garanti ve iade hakkınız da olmayacağından dolayı kartı kullanmanız zorlaşacaktır... hazırda garantiniz varken faydalanmanızı öneririm.

Eğer hdmı da sağlıklı görüntü alamıyorsanız sorununuz çözülmüş değil sadece ertelenmiştir... ilerleyen zamanda 2. Monitör veya dp desteği olmayıp hdmı desteği olan bir monitör takmak isterseniz çıkış alamayacaksınız daha kötüsü garanti ve iade hakkınız da olmayacağından dolayı kartı kullanmanız zorlaşacaktır... hazırda garantiniz varken faydalanmanızı öneririm.
Haklısın ama garanti ile uğraşmak gerçekten yorucu gönderiyosun sorunu çözdük diyolar ama bi bakıyosun yine aynı problem. HDMI ile görüntü alıyorum güç kablosunu falan çıkarıp taktım nedense bi anda düzeldi sorun ne oldugunu anlamadım.

Bende de olmuştu,sonra düzeldi.

Dosya Ekleri

• IMG_20190321_205257.jpg
    IMG_20190321_205257.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 103
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı