ASUS RX 6700XT 12.499 TL!

Ben RX 6700 XT alıcağın ASUS ya da Sapphire bakıyorum bu markalar kötü mü?

Sapphire'de yüksek hata oranları mevcutmuş Recep Baltaş'ın dediğine göre, OC modelleri özellikle sıkıntılı olabilir WattMan konusunda önceden de öyleydi. ASUS iyi ama onda sorun yok, çıkabilen Red Devil'ı da tercih edebilir, soğutması daha iyi ve kaliteli bir VRM beslemesi var GPU için. Benim kart 12 fazlı olması lazım örneğin, 6600 XT için gayet iyi bir sayı ve OC'yi de tutabilir.

Sapphire'de yüksek hata oranları mevcutmuş Recep Baltaş'ın dediğine göre, OC modelleri özellikle sıkıntılı olabilir WattMan konusunda önceden de öyleydi. ASUS iyi ama onda sorun yok, çıkabilen Red Devil'ı da tercih edebilir, soğutması daha iyi ve kaliteli bir VRM beslemesi var GPU için. Benim kart 12 fazlı olması lazım örneğin, 6600 XT için gayet iyi bir sayı ve OC'yi de tutabilir.

Sapphire'den soğudum direk.

OC versiyonu da aynı fiyatmış. Red Devil alırdım bu arada üçe beşe bakmadan. Öte yandan ben biraz daha düşeceğini (kur bu düzeyde kalırsa) düşünüyorum. GTX1650 gibi kartlar pek düşmez gibi ama bunlar 11-11.5 civarlarına düşecek gibi geliyor bana. Bakalım. Umarım haksız çıkarım 10 kart var evde :D

Ne powercolarmuş bu markalar kötü diye biliyorum.
Değil, reklam yapıp sürekli kullanıcının gözüne sokulan bir marka değilde bilmiyorsun. Red Devil üst seviye modelidir. Aynı Rog Strix serisi gibi düşün. Bilip bilmeden yorum yaparak ancak kendine karşı insanları güldürürsün.

Değil, en üst seviye 6600 XT modellerinden birinin sahibi bu firma (Red Devil). Kendim kullanıyorum 66 dereceyi daha geçmedi bile kart hiçbir oyunda.
66 derece'ye de otomatik fan devri düşük olduğu için çıkıyor. Biraz RPM'ini arttırınca buz gibi çalışabiliyor bu kart. Gerçekten çok sağlam soğutması var.

Yeni konular

Geri
Yukarı