ASUS RX 6900 XT TUF nasıldır?

OverFireable

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Karabük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF 6900XT OC Edition / AMD Ryzen 7 5800x3D / Kingston Fury Renegade RGB 2x16 3600Mhz CL16 / Asus ROG STRIX B550-XE / Samsung 980 Pro / Hikvision E100 1TB / Phanteks P600s / Corsair RM850x 850 watt 80+ gold / Arctic Liquid Freezer II 360
'Hayırlı olsun' mu 'geçmiş olsun' mu? Coil whine var diye duydum. Çok olur mu?

Dosya Ekleri

• Sipariş Detay _ Gençer Gaming - Profesyonel Oyuncu Ekipmanları - Google Chrome 23.10.2022 18_2...png
    Sipariş Detay _ Gençer Gaming - Profesyonel Oyuncu Ekipmanları - Google Chrome 23.10.2022 18_2...png
    39 KB · Görüntüleme: 54
Hayırlı olsun. Coil whine denen şeyi duyamazsın bile çoğu zaman.

Az daha ödenip bu alınabilir:

Hocam fiyatta bi' tuhaflık var. Kartın başka satıcıdaki fiyatı 22 bin, siz nasıl 14 bine alıyorsunuz? İkinci el mi ne bu? ASUS'un üst seviye modeli bu yani bu fiyata olması imkansız.
Gençer indirim yapmış baya konuları açıldı.

Cuma günü Gaming gecesinde XFX'in tepe modeli 14K ya düştü.
Onu bekliyodum bunu görünce dayanamadım aldım.

Yani ben böyle indirim görmedim. Firmanın hakkını yemek istemiyorum ama acaba öncesinde açılmış veya çok çok az kullanılmış ürünleri yolluyor olabilirler mi? Çok absürt bir indirim çünkü.

Bakın en ucuz model Sapphire o bile 16500'e gidiyor:

Gelince incelemesini yaparım.

Yani ben böyle indirim görmedim. Firmanın hakkını yemek istemiyorum ama acaba öncesinde açılmış veya çok çok az kullanılmış ürünleri yolluyor olabilirler mi? Çok absürt bir indirim çünkü.

Bakın en ucuz model Sapphire o bile 16500'e gidiyor:

Geri
Yukarı