Asus RX480 8GB Strix Gaming vs MSI RX480 4GB

Mirzatalar

Hectopat
Daha fazla  
Asus Rx480 8gb Strix Gaming: ASUS RX480 8GB STRIX GAMING GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran kartı

Msi Rx480 4gb: MSI RX480 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Bu yaz sistem toplamayı düşünüyorum. Ekran kartlarına şimdiden bakayım dedim. Gözüme Rx480 çarptı. Fıyat-performansta bayağı iyi. En basitinden GTA V'de ultrada 110 FPS alan bir kart. Yalnız aklıma takıldı; neden MSI 4GB modeli Asus'un 8GB 3 fanlı modelinden daha pahalı? Ayrıca OC bilmiyorum. Alınır mı? Asus Strix aklıma daha çok yattı doğrusu.
Bu kartla beraber 3000-4000 TL arası sistem toplamayı düşünüyorum. Önerileriniz var mı? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus'un AMD kartları biraz özensiz oluyor. VRM(Voltaj Regülasyon Modülü) soğutması olmadığı için pek satamıyorlar zannediyorum. OC yapma gibi bir niyetiniz yoksa çok fark etmez. Asus İyi bir alım olur. Tavsiye ederim. MSI Gaming X modelleri manasız derecede pahalı. Fiyatını hak etmiyor.

Yurtdışında MSI modeli daha ucuz ayrıca şimdiden karar vermenizin bir manası yok o zamana kadar AMD Vega kartlarını piyasaya sürecek.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı